Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Honda ortamları

3. Sınıf leş çakal ortamı pavyon fedailerinden kapı önünde dayak yemek gibidir

Vw de

Boğaz manzaralı high class club larda iyi giyimli body building Yapmış diksiyonu düzgün sertifikalı bodyguardlardan dayak yersiniz.

Her ikisinde de paranızı düdüklerler soyarlar gecirirler dayak atarlar

FARK YOK

Ilan sahiplerini arayinca , şu gun gelecek veya aybasi falan filan diye kapora istiyorlar.

Anlasilan hepsinin elinde arac yok, dolandırıcılık mi yoksa pazarlama mi bilemedim !

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Nizamettin Kepoğlu 

Ilan sahiplerini arayinca , şu gun gelecek veya aybasi falan filan diye kapora istiyorlar.

Anlasilan hepsinin elinde arac yok, dolandırıcılık mi yoksa pazarlama mi bilemedim !

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahh güzel yerden tespit!

Bunlar dogusun/ dodun paravan elemanları işte.

Derin DOD yapılanması.

Tabi araç yok. Talebe göre almanyadan kota çekip , plaka basacaklar verecekler sarı siteye.

Para yine DOD un kasasında.

Bayide olmayan polo 251

Sarı sitede 271 den çok talep olursa

281

291

Sazan çok tabi 

Yada bu yazdıklarımın TAM TERSİ.

Vw - Tr ye iyi bi mafya çöktü.

Sarı sitedeki Ebubekir bey, abdülşafi bey, gudbettin  bey gercek mafiatik alsatçı  tüzel kisilikler 

Bi tane düz vatandaşa bayiden polo olmazmı yaa??

Şirket içinde şirket diye boşa demiyorum.. eskiden boya koruma vs. önermeyenler şimdi ayrı masa kurmuşlar ve boya koruma pasta cila yaptırmaya/satmaya çalışıyorlar.

Ne hikmetse her servis sonrası daha da fazla araca yaslanılmış daha harelenmiş şekilde çıkıyorum gibi de gelmiyor değil..

Son düzenleme:
Life polo 66 adet ilan.

Aşşşağılık bir durum

Adamlar vw nin resmi distrübütörü degil , alsat / galeri / 2. El sektöründe aracı kurum olmuş 

Kur artışıyla birlikte listelere yine %5-%10 zam gelecek gibi duruyor. Bayiler fiyatlar daha da artacak diye stok yok demeye devam edecekler mi acaba. :) 6 aydır garajda duran orta segment sıfır bir araç üzerine en az 50-60 bin lira ekledi. Karaborsanın karaborsası oldu piyasa.

Bayi fiyatları ve Sarı sitedeki fiyatlar yine uçmuş. Hep uçuyoruz yere inmeden Maşallah.

En vahim olani genclerin durumu:
Gecen hafta lise arkadaslarimla muhabbet ediyorduk, konu arabalardan acildi, özet olarak:
Universiteden mezun olduktan ortalama 2 yil sonra bugün piyasasi ortama 250 bin lira olan arabalari borc harc almislar ( uni mezuniyet 2008-2009)

Bugün universite mezunu genc is bulamiyor, cebinde hamburger-tost alacak parasi yok, varsada annesi-babasi vermistir.

En sinir oldugum konu ise Playstation'dan bile ötv alinmasi, bu ülkede yilda kac tane ps satiliyorki cocuklari ps-cafelere mahkum ediyorsunuz, o kafelerde her türlü pislik var, evinde arkadaslariyla oynamak varken niye bu gencleri böyle ortamlara mecbur ediyorsunuz.

Bu vergi sisteminin sonuna geldik, bu milletin ötv'yi kaldiracak gücü kalmadi, artik dolayli vergi (ötv-kdv) yerine dolaysiz vergi ( esas gelir üzerinden alinan vergi) sistemine gecmek zorundayiz.

En sinir oldugum konu ise Playstation'dan bile ötv alinmasi, bu ülkede yilda kac tane ps satiliyorki cocuklari ps-cafelere mahkum ediyorsunuz, o kafelerde her türlü pislik var, evinde arkadaslariyla oynamak varken niye bu gencleri böyle ortamlara mecbur ediyorsunuz.

Bu vergi sisteminin sonuna geldik, bu milletin ötv'yi kaldiracak gücü kalmadi, artik dolayli vergi (ötv-kdv) yerine dolaysiz vergi ( esas gelir üzerinden alinan vergi) sistemine gecmek zorundayiz.
ÖTV: Özel Tüketim Vergisi. Yani keyfi olarak alınan veya kullanılan malların vergisi demek. Günümüzde beyaz eşya artık keyfi değil ihtiyaçtır. İhtiyaç olan bir malın da ÖTV'si olmaz. Lüks Araç deniliyor ama Her araca ÖTV alınıyor. Hadi her araca ÖTV aldın yakıtına ve yağına da ötv almak nedir anlamak mümkün değil.

Vergi sistemi bana göre tam bir fiyasko. Adaletli vergi sistemi olmadığı gibi bir de Gelirden vergi alınıyor. Alınan Mala hizmete Gelir deniliyor. Gelirin vergisi olmaması gerekir. Alınan Maldan ve hizmetten elde edilen Kar'ın vergisi olur aslında.

@krym @Link35 bu arada Ötv Vergi demişken dün asrin liderimiz 3 kata kadar eksi veya arti yönde vergi belirleme yetkisi aldı meclisten...

Alıntı:
Az önce TBMM'de Millet İttifakı'nın muhalefetine rağmen Cumhurbaşkanına; ‘tütün ürünlerinin’ ve ‘araçların’ özel tüketim vergileri ile oranlara esas özel tüketim vergisi matrahlarının alt ve üst sınırlarını ‘üç katına’ kadar artırma yetkisi verildi.”

@krym @Link35 bu arada Ötv Vergi demişken dün asrin liderimiz 3 kata kadar eksi veya arti yönde vergi belirleme yetkisi aldı meclisten...

Alıntı:
Az önce TBMM'de Millet İttifakı'nın muhalefetine rağmen Cumhurbaşkanına; ‘tütün ürünlerinin’ ve ‘araçların’ özel tüketim vergileri ile oranlara esas özel tüketim vergisi matrahlarının alt ve üst sınırlarını ‘üç katına’ kadar artırma yetkisi verildi.”
Aynen öyle.. Domuz dövüldüğü yere, insan s.... yere gidermiş. ;)

Geri
Üst Alt