Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Dün ankara ist.yolu dogus otoya ugradım. Yeni poloya bakmak icin.

Polo ayrı hikaye (arac yok zaten , karaborsa falan)..............

Showrooma 

11 tane mk8 golf koymuşlar (10 rline, 1 style)  yuhhh dedim 

5 sarı

4 yunus gri

1 atlantik

1 siyah

Karadenizdeki hamsiden bol golf bolluğu???

Tarihte bir golfün yeni kasasına zıplamayan sazanlamayan insanlığı da gördük ya Tr de ?? Garip!!!

Demekki herseyin bir sınırı / ederi / gideri varmış !!!!

Daha çoooook beklerler satmak için

Moderatör tarafında düzenlendi:

Antalya Opel Liman bayisine Corsa sordum Ultimate Türkiye'de hiçbir bayide yok dedi. Elegance için 235 bin.

Megan a heves saldım 1.3 140 hp hosuma gitti....

öyle bayileri arıyorum yok diyorlar parayı ver 3 5 aya gelir geldiğinde fiyat farkını da ver diyorlar :))) fiyat sabitleme yokmuş canım ülkem....

sarı sitede var ama alasım yok galericı al satciya kuruş veresim yok bilgisi olan denk gelen olursa renk farketmez boş paket otomatik sıfır megan aranıyor 2021 model bayisinden :)

@Savatage Mk8 bana çok tipsiz ve tasarımı gerilemiş gibi geliyor. tabi bu benim görüşüm, illaki beğenen arkadaşalar da vardır. zevkler ve renkler tartışılmaz, sadece saygı duyulur.  (y)
İşte bu nedenle

Mk4>mk7>mk8 kuralı benim için tartısılmaz

https://www.milliyet.com.tr/pembenar/newton-mi-daha-onemli-einstein-mi-136234

1650 de yercekimi hesaplamaları yapmak , 1945 de atomu parcalamaktan daha büyük bir olay.

İnsanlık sene 2021 de mk8 golf deyince daha ucuk birseyler bekliyordu. (Olmadı evet) 

Polo için günlerdir uğruyorum, siteden rezervasyon yapın vs dediler. Biz de bilmiyoruz satışların ne zaman olacağını dediler.

dogus’un sitesine araçlar düştü. Sabahın 7sinde iki tane araçta açık kalmıştı, rezervasyon yaptım.  Aradılar yarın satış temsilcisi sizi arıcak falan diye.

Bir süre sonra üstümdeki rez düştü. Bayiye gittim, ben nereden bilicem senin galerici olmadığını diye azarımı yedim döndüm. Bizde galericiye araba satışı olmaz. Aldıktan sonra satarlarsa zaten biz takip ederiz bizden bir daha araba alamazlar dedi. Ama rez yaptığım arabanın neden üstümden düştüğüne dair açıklama yok.

bugün açın sahibindeni 1.0 life polo diye. 13 adet galerici 5 adet ‘sahibinden’ satıcı var. Satışa sunulduğu günün sabah 7sinde nasıl sattınız bu araçları ?

sonra bizi suçlasınlar senin galerici olmadığını nereden bilicem diye. Belli ki satmamışsınız galerilere.

@Utku Lekesiz

Bu nedenle ! 

Xyz marka farketmez.

Bundan sonra araç alırken

St nin masasına oturun / oturmayın

Dialogunuzun tamamında elemana (hatun/herif) farketmez alayına KÖPEK muamelesi cekin. 

Kardesim bana kendi paramla araba satıyomusun BİTTİ 

Araç yok . Bitti

Araç var Bitti.

Bunların alayı haysiyet yoksunu olmus.

Canım cicim , ayagına dalmayın , masaya çay söylüyorsa icmem deyin. Ne isle mesguluz falan sorularına galerici değilim gerisini kestirin atın.

Galerici misin değilmisin haa????

Nasıl ispatlıycakmışız ?? Düz vatandaş oldugumuzu

Anadoluda köyden sıfır  kız alıcaz ? 

Kayınpedere kızı isteme aşamasında jinekolojik expertiz raporunu göster / ispatla diyelim bizde o zaman.

Abuk örnek oldu kabul.

Tepem attı

Bunların alayı haysiyetsiz.

Görende bunları adam zanneder

Polo için günlerdir uğruyorum, siteden rezervasyon yapın vs dediler. Biz de bilmiyoruz satışların ne zaman olacağını dediler.

dogus’un sitesine araçlar düştü. Sabahın 7sinde iki tane araçta açık kalmıştı, rezervasyon yaptım.  Aradılar yarın satış temsilcisi sizi arıcak falan diye.

Bir süre sonra üstümdeki rez düştü. Bayiye gittim, ben nereden bilicem senin galerici olmadığını diye azarımı yedim döndüm. Bizde galericiye araba satışı olmaz. Aldıktan sonra satarlarsa zaten biz takip ederiz bizden bir daha araba alamazlar dedi. Ama rez yaptığım arabanın neden üstümden düştüğüne dair açıklama yok.

bugün açın sahibindeni 1.0 life polo diye. 13 adet galerici 5 adet ‘sahibinden’ satıcı var. Satışa sunulduğu günün sabah 7sinde nasıl sattınız bu araçları ?

sonra bizi suçlasınlar senin galerici olmadığını nereden bilicem diye. Belli ki satmamışsınız galerilere.
Eskimiş bazı hikayeler vardı.. adam araç bakmaya gidiyor, üstüne başına bakıp arabaya bile oturtmuyorlar vs.  diye..

Daha sonra adam ertesi gün biraz daha özenli, cebinde parası ile galerici (nargile ve gösteriş sever tarzı kadar olmasa da) gibi  , "ben bu aracı alıyorum" gibi şaşırtmaçlı, ders veren şekilde aracını alırdı. 

Geride kaldı galiba. 

İş birlikçiliği, göz açıklığı maalesef bu ara iş yapan.. 

Şirket içinde şirket kuranlar var..

O da herkese göre değil..

@Utku Lekesiz

Bizde galericiye araba satışı olmaz. Aldıktan sonra satarlarsa zaten biz takip ederiz bizden bir daha araba alamazlar dedi.

Dedi ?? ST öylemi ??

Galerici de salak dimi !

15 gün sonra bi daha bayiye gidecek bi araç daha alacaktım diyecek !! Bunlarda suç üstü yapacaklar.

Galerici adam böyle bir uygulama varsa (ki yok!!!) 

Baldızını / yengesini / bacanağını gönderir yine sıfır araç çıkarır bayiden.

Bunların hepsi tantana hikaye.

Galericiyi takip ediyorlarmışşş? Sektöre bak ???

@Utku Lekesiz işleri güçleri yalan dolan 

doğuş bursayı arıyorum araç yok çekiyor aynı gün başkasına beyazını satıyor. 10larca bayiden sonra 1inde duman gri bulabildim ayrıca söylenene göre de 345lik styleı matrah düşük gösterilerek 285e vermişler.

Al satçı galerici den araç alınmasa sorun çözülür...

X Araç bayide 226.900 tl 

Sari sitede 244.000 tl 

Hem 2. Ruhsat sahibi oluyor hemde göz göre göre fiyat farkını veriyor alıyor 

Alan memnun satan memnun bu işe yasa ne yapsın yasa çıksa o galerici abimiz veya al satçı arkadaşımız göz göre göre alan arkadasimiza yine bisekilde ticaretini  yapar diyelim :)))

@radiation evet bayiler kendi adamlarina faturada indirim yapıp alt matrahta veriyor, ağustos da ötv duzenlemesi sonrası yeni leon 1.0dsg style plusda 331bin liste fiyati vardi ham fiyatta 5bintl ındirim ile 268 e düşüyordu ama sorduğum hiçbir bayi indirim yapıp alt otvden vermiyoruz dediler 2 gün sonra bi anda tüm araçlar tükendi tahminimce kendi adamlarina indirim yapıp alt matrahtan verdiler. 

@Utku Lekesiz Bana çıkışacak ST'nin alnını karışlarım.  maliye bir araştırma yapsın bakayım, bayinin envanterinde görünen ama sahasında olmayan kaç araba faturalı kaç araba faturasız hangi galeriye veya akrabasına çıkış yapılmış. illa ki suç duyurusunda bulunmak gerekiyor. 

Geri
Üst Alt