Sıfır Araç Teklifi Alanlar

@Mehmeteren0606 

Dogru 40-50 bin olmasa da 

25.000 den az degildir.

2500 euro da yattıgın yerden bayi karı az degil
Zaten böyle kazanmasalar insanlarin yüzüne bakar s.d ler. Kimse ilgilenmiyor araç Yok o kadar üzerine fırça yiyoruz 😀.. Hepimiz öleceğiz hesap günü bu adamlari ve bizi Yönetenlerin ne hesap vereceğini merak ediyorum. Çünkü bu dünyadan hiç umudum kalmadi.✋

@IBS6134 ST lerin yüzümüze bakması pek sorun degil artık. 

2014-2015 lerde bayilere insan gibi gidip insan gibi mantıklı fiyatlara golf almaya niyetlediginde yüzüne bakmadılar mı ayıp ediyorlardı evet.

Dün ekselans leonun llnkini koydum.

2 saat öncede arabaya su tutmaya giderken seat bayisi yolumun üzerindeydi.

Tırt ekselans leona baktım canlı canlı.

365 bine yazık bi araba ? 

Ben o aracın yüzüne bakmam 365 bine.

ST benim yüzüme baksada farketmez.

Arac anca 290 eder. 

Nokta!

@SavatageSonuna kadar haklısın hocam. Arz talep egrisinde ilerledigimiz için 400 de yazarlar millet sıraya girer malesef. Aracın değerinin o olmadığını satıcıda biliyor. 365 bin liraya cok güzel 18 19 model Audi BMW alinir yaw  😀

Milleti denyo yerine koyuyorlar.

Arabam.com tüm markaların arşiv fiyat listelerini tutuyor kendi sltesinde.

24 mart tarihli 

Seat fiyat listesi ateca 

O gün kü euro kur 9,39

Bugünku kur 9,85

Kur Farkı ? %5 

Yani kura bakarak yarın gümrükten gecirecegi arac icin 

Martta 325 e satıyorsan

Bu hafta  341 istemen lazım (gümrükten 9,85 le sokacagı araçtan bahsediyorum)

Hadi bu aracta sunroof yok 15 de sunroof koy 

356 eder.

Gidin seat bayiye  

ister yeni girisli ister eski girisli ister bu hafta  girecek olanı olsun (9,85 kurdan araç yokmu gemlde bu hafta limana gelecek?)

adamlar sunrofflu fr yada experience atecaya 440 istiyor? 

eee kur düştü? 

bizde kur yansımaz / biz de kur işlemez.

356 nere 440 nere tam denyoluk

atecaya 440 cekersen? Belki leona 365 veren enayi cıkar diye düsünüyolar..(bence mantıklı??)

IMG_20210829_195052.png

Screenshot_20210829-195219.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
2021 Ocak-Temmuz vergi gelirleri içindeki;

ÖTV ve KDV toplam payı %52,23, 

Bankaların/holdinglerin mükellefi olduğu kurumlar vergisinin payı %12,16,

Ağırlığı ücretli çalışan olan gelir vergisinin payı %19,29.

image.png

Kaynak

2021 Ocak-Temmuz vergi gelirleri içindeki;

ÖTV ve KDV toplam payı %52,23, 

Bankaların/holdinglerin mükellefi olduğu kurumlar vergisinin payı %12,16,

Ağırlığı ücretli çalışan olan gelir vergisinin payı %19,29.

Ekli dosyayı görüntüle 50027

Kaynak
Yeni Seat Liste Fiyatları

Euro 9.80. Zamli liste fiyatı ile yine karşı karşıya geldik bu ülkenin denetimcisi maliye bakanlığı Ticaret bakanlığı ne iş yapar çok merak ediyorum. Golf life paketi bir ay önce 335 bin fiyat vardı şuanda ayni araba 360 bin lira Renault Clio ya binmeye devam keeee 😄😀...

Screenshot_2021-09-01-14-04-04-292_com.adobe.reader.jpg

Euro kur 9:79

Kur düştükçe zam yapan zihniyet!

Adamlar diyorki ! 

Bankadaki döviziniz düşüyor

Salak gibi (denyo gibi) beklerseniz bankadaki paranız erirken , bizde fiyatlar şişer.

Beklemeyin hemen alın ! 

Ayıp ayıp !! 

Bir milletin aklıyla böyle dalga gecilmez.

6.09.2021 - 16:22| AA

Rekaket Kurulu duyurdu! 'ÖTV' soruşturması sonuçlandı
Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, soruşturma, söz konusu teşebbüslerin Rekabetin Korunması Hakkında Kanun'un ilgili maddesini ihlal edip etmediğine yönelik yapıldı.

Bu kapsamda, Baylas Otomotiv AŞ, Chevrolet Otomotiv Ticaret Ltd. Şti, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. AŞ, Ford Otomotiv Sanayi AŞ, Groupe PSA Otomotiv Pazarlama AŞ, Honda Türkiye AŞ, Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. AŞ, Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış AŞ, Nissan Otomotiv AŞ, Opel Türkiye Otomotiv Ltd. Şti, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ hakkında idari para cezası verilmesine yer olmadığına karar verildi.

Yani diyor ki patronlar zaten KAZANAMIYOR (DOYMUYOR )  nasıl verecekler cezayı... Yaslayin gariban Anadolu insanina ödesin maraba...

6.09.2021 - 16:22| AA
Rekaket Kurulu duyurdu! 'ÖTV' soruşturması sonuçlandı
Rekabet Kurumu'nun internet sitesinde yer alan duyuruya göre, soruşturma, söz konusu teşebbüslerin Rekabetin Korunması Hakkında Kanun'un ilgili maddesini ihlal edip etmediğine yönelik yapıldı.

Bu kapsamda, Baylas Otomotiv AŞ, Chevrolet Otomotiv Ticaret Ltd. Şti, Doğuş Otomotiv Servis ve Tic. AŞ, Ford Otomotiv Sanayi AŞ, Groupe PSA Otomotiv Pazarlama AŞ, Honda Türkiye AŞ, Hyundai Assan Otomotiv San. ve Tic. AŞ, Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış AŞ, Nissan Otomotiv AŞ, Opel Türkiye Otomotiv Ltd. Şti, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası AŞ ve Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ hakkında idari para cezası verilmesine yer olmadığına karar verildi.
    Yani diyor ki patronlar zaten KAZANAMIYOR (DOYMUYOR )  nasıl verecekler cezayı... Yaslayin gariban Anadolu insanina ödesin maraba...
Bizzat ben şahidim, Hondanin yaptiklarindan. Ama kurul öyle diyorsa ben yanlış anlamışım demek [emoji35]

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Golfler'in satis fiyati liste fiyatina cok yakin

Yeni polo bekendigi gibi, belki style alt dilimde kalirdi ama son günlerdeki kur artisi ile imkansiz

Ekran Resmi 2021-09-20 20.29.50.png

Ekran Resmi 2021-09-20 20.32.06.png

@krym Polo yeni kasa mı çıkardı Eski kasanın donanım isimlerini mi yeniledi?

@krym Polo yeni kasa mı çıkardı Eski kasanın donanım isimlerini mi yeniledi?
Hocam  makyajli cikmis, life donanim eski highline'dan daha  doluymus, henüz inclemedim ama bu fiyatlara otomatik almak zorunda olanlar icin alternatif olur

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende gecen gun tvde gordum polo rline harika olmus cok begendim yalniz rlineda mekanik elfreni var bu cok kotu olmus  ama arac goruntu olarak fena olmus

Aracıma bazı teklifler geldi imkan zorlayıp passat mı alsam dedim birçok bayide yok. Birkaç yerde golf denk geldi life pakete 350-360 arası fiyatlar aldım. Style yok. Rline ise 400 civarlarında. Çok ciddi rakamlar üstelik hepsi 1.0. daha önceki aylarda life ı 335 civarında bulabilmiştim. Leon tarafında ise 1.5 xcellance 365₺. Hiçbirine değeceğini düşünmediğimden vazgeçtim. 

Geri
Üst Alt