Site Otoparkında Aracıma Sürtmüşler

Fatih Hocam geçmiş olsun..

Gördüğüm kadarıyla çok küçük bir hasar, mini onarımdan ücret ödemeden yaptırabiliyor olmanız lazım.

RS veya Auto King'de hallederler, eskisi gibi olur..

Servis abartmış, ayıptır..

Kaskonuzu yaptırdığınız firmanın, anlaşmalı olduğu mini onarım servisine -rs veya autoking den biri- gidin, teslim edin aracınızı.. Dediğim gibi ücretsiz hallettirebilirsiniz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

yarchi dedi:
Arkadaşlar Merhaba,

Ekteki fotoğrafta görüldüğü gibi site içerisinde aracım park halinde iken komşulardan biri arka tamponuma sürtmüş .

Komşu ile konuştuk. Sigortam çok artar hasarsızlığım var fiyat alalım ücretini vereyim dedi. Sanayide ustam var falan dedi.

Bende aracım yeni ya doğuş oto da yada auto king de yaptırırım ancak dedim.

Doğuş otodan fiyat aldım. 550TL+KDV fiyat verdiler. Tampon sökülecek ve tamamı boyanacak dediler.

Sizce ne yapmalıyım?

Değerli önerilerinizi bekliyorum.
geçmiş olsun, sakın ama sakın tamponu komple boyatmayın az birşey sürtmüş, lokal boya olacak hatta ben olsam lokal boya bile yaptırmam  ziebart yada oto zenit tarzı bir yerde rutuş ve pasta tarzı işlemle hallettirirdim.  servis baya abartmış !! 

yarchi dedi:
Arkadaşlar Merhaba,

Ekteki fotoğrafta görüldüğü gibi site içerisinde aracım park halinde iken komşulardan biri arka tamponuma sürtmüş .

Komşu ile konuştuk. Sigortam çok artar hasarsızlığım var fiyat alalım ücretini vereyim dedi. Sanayide ustam var falan dedi.

Doğuş otodan fiyat aldım. 550TL+KDV fiyat verdiler. Tampon sökülecek ve tamamı boyanacak dediler.

Sizce ne yapmalıyım?

Hocam öncelikle geçmiş olsun.

Servis benim tamponun komple boyama işlemine 403 TL almıştı. Sizin oradakiler biraz insafsız galiba :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamponun komple boyanmasını gerektirecek kadar birşey yok auto king tavsiye ediliyor ama arkadaşımın tamponunu boyarken plaka lambasınıda boyadıklarından dolayı bende bi önyargı var oraya karşı birde bu mini onarım kaskodan yapılacak işlerde baştan savma yapabilirler lokal boya dedikleri olayla halledilir gibi çok geçmiş olsun.

Yakından görmek gerekir boyada eziklik falan var mı diye ama boyatılmasına değecek kadar büyük bişey değil rötuş yapılsa iki gün sonra farkedemezsiniz :)

@yarchi

hocam çok gecmiş olsun. bu ara nazarliklar arttı.

bence de mini onarım ve rötuşla olabilecek bisey bu. aracınız beyaz oldugu icin çok belli olmayacaktır. belki sadece ilk yıkandığında dikkatli bakarsanız hafif belli olur. ama çok rahatsız etmez bence sizi

@RockandRage

@fcsrn

@golfaşkı

@burakca

@Onur

Teşekkür ederim arkadaşlar.

@gdervisoglu Hocam olmazsa auto kinge gideceğim. Kaskom orası ile anlaşmalı. Orada çözerler artık bu işi. teşekkür ederim.

@MSE Hocam bizimki abartmış gerçekten fiyatı ayıptır.

@maniax Hocam evet bu aralar arttı biraz Allah kimseye kaza bela vermesin beterinden hepimizi korusun.

Auto kingde mini onarım ve sanayide rötüş yaptırmak için araştırmalara başlarım o zaman bende.

Teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı.  :)

Geçmiş olsun hocam ne kadar korunursa korunsun olacak oluyor. Kısa zamanda halledersiniz umarım.

KabileReisi dedi:
Geçmiş olsun hocam ne kadar korunursa korunsun olacak oluyor. Kısa zamanda halledersiniz umarım.
Teşekkür ederim Hocam. Sakınılan göze çöp batarmış misali insan ne kadar üstüne titrerse o kadar zarar geliyor.

Abicim orda bişey yok pasta ile sildir siyah olan yere nokta boya değdir bırak nazarlık kalsın.. Orayı boyatcan renk tutmayacak Ada'm gibi işçilik olmayacak Canın sıkılacak. Hiçbirşey yaptırma temizlet pasta cila işlem tamam [emoji18]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@yarchi sayın hocam aracınızda maşallah hiç bir şey yok.. malum insan hassas olunca kafaya takar ama bir kaç güne geçer gider bilincinizden.bence komşunuz bu devirde bulunması zor insanlardan biri anlattığınız kadarıyla.sizde onu üzmeyin.. hele serviste komple boyama vs işine hiç girmeyin..benim şahsi kanaatim  bu şekilde bırakın... nazarlık dersiniz  yada güzel bir ustada lokal boya yaptırırsınız ama bence bu şekilde kalması daha uygun tekrardan geçmiş olsun...

@yarchi Hocam autoking ile anlaşmalı ise dediğim gibi oraya bırakın aracınızı, yeni gibi yapacaklardır.

benim de aracımı ilk aldığım zamanlar ön tampona sürtmüşlerdi, rs de yaptırdım mini onarımdan; hiçbir şey fark etmedim, kusursuz halletmişlerdi.  ;)

yarchi dedi:
Arkadaşlar Merhaba,

Sizce ne yapmalıyım?

@yarchi

Öncelikle geçmiş olsun.Gördüğüm o 2 çizik dışında bir deformasyon yoksa komple tampon boyamakta ne saçma şey.

Dandirik bir oje bile orayı büyük ölçüde kapatır.

Auto king şu an nasıl veya ilden ile fark nasıl bilemem ama 2011 yılıydı yanılmıyorsam ve ön çamurlukta 2-3 cm çizik ve lastiğe yakın yerde hafif içe eğiklik.

Adana auto king çamurluk komple boyanacak dedi,mini onarım için gitmiştim güya...Geçiştirme bir cevapla kestirip attılar.İnsanlar ne kadar kolay para kazanıyor demiştim... 8|

Aldım beyaz boya,pense çekiç daldım çamurluğa... :)

Gayet mutlu oldum pek belli olmuyordu,kimsede aaaa! çamurluk dobrvski demedi... :D :D :D

Öyle de kullandım,öyle de sattım aracı... :( '

@Rust

@erkanze

@arfkync

Çok teşekkür ederim.  :)

@Umut Hocam gerçekten bazen para kazanmak için saçma çözüm yollarına işlerine gelen yöntemlere başvurabiliyorlar. Belki böyle auto king doğuş gibi büyük firmalar ufak şeylerle uğraşmak istemiyorlar. Yada böyle böyle büyük oluyorlar  :D

Geri
Üst Alt