Bende vurkaç kurbanı oldum :( Güncellendi Onarım yapıldı.

RockandRage dedi:
@maniax

Hocam bende çok memnun kaldım bundan iyisi can sağlığı artık.Ustamız çok titiz işinin ehli bir kişi.Biraz aşırı titiz diyebiliriz.  :) Çizikler için pasta cila benzeri iş yapıldı @theGenius Hüseyin hocam daha iyi bilir bu işlem sonrası çiziklerin çoğu gitti 1-2 tane çizik kaldı onlarıda rotüş bayası ile hafifçe dokundurduk tertemiz oldu.

SAYGILARLA
valla saygı duydum. ustamızı kebaba tatlıya boğaydınız :D valla o mutlulukla dile benden ne dilersen derdim.

@maniax

Murat hocam biz ödemeyi yaptıktan sonra o bayram etti bize yemek ısmarladı.Bu daha doğru bir tabir olur  :)

SAYGILARLA

@RockandRage

Hocam çok iyi olmuş. Sevindim sizin adınıza. Ne ustalar varmış. Maliyet ne kadar oldu acaba merak ettim.

@yusuf

Yusuf hocam iste düşündüm kasko sigorta artacak araçta parça değişecek ,hasar kaydı çıkacak daha kim bilir neler.Bu karar daha doğru oldu.

SAYGILARLA

@RockandRage

Hadi geçmiş olsun,bu sonuç sizi de rahatlatmıştır.İşi ne olursa olsun işe hakim ustalara hayranımdır,saygım sonsuzdur...Ustamıza Allah ömür ve sağlık versin,işi rast gitsin.... :'(

@RockandRage

Değerli Onur Hocam,

Geçmiş olsun

Alttaki fotoğrafları kazadan sonra değil de önce çekmişsiniz gibi. ... :D

Harika bir iş çıkartmış usta bir önceki işte olduğu gibi.

Helaldir bu ustaların kazandıkları.

@RockandRage

Değerli Onur Hocam,

Geçmiş olsun

Alttaki fotoğrafları kazadan sonra değil de önce çekmişsiniz gibi. ... :D

Harika bir iş çıkartmış usta bir önceki işte olduğu gibi.

Helaldir bu ustaların kazandıkları.
Murat Hocam Teşekkürler.Ustamız elinden gelenin en iyisini yaptı gerçekten.Seramik kaplama içinde kendisi ile görüşeceğiz.İşçilğinin çok iyi olması benide çok memnun etti.

@Umut

Teşekkürler Umut hocam

SAYGILARLA

@RockandRage @theGenius arkadaşlar ustanın yeri nerede, Seramik kaplama boya koruma yapıyor anladığım kadarıyla, memlekete gelince bir uğramak isterim ;)

Geri
Üst Alt