Golf 7 Pla 3.0 retrofiti

@brk3232 2016 arac desteklemesi lazim ama emin olmak icin denemek lazım. @HONEY hocamin arabada tum ayarlari tam yapinca arac fren yapma uyarısı verdi ama yapmadı, bu aracin fren yapmayi desteklemedigini gosteriyor maalesef. Onun arac 2014 9. ay felan, benimki 2014 sonu ve bende çalıştı.

[mention=7155]brk3232[/mention] 2016 arac desteklemesi lazim ama emin olmak icin denemek lazım. [mention=11839]HONEY[/mention] hocamin arabada tum ayarlari tam yapinca arac fren yapma uyarısı verdi ama yapmadı, bu aracin fren yapmayi desteklemedigini gosteriyor maalesef. Onun arac 2014 9. ay felan, benimki 2014 sonu ve bende çalıştı.
Tekrar teşekkür ederim ustad ilgin için geldin yardim ettin olmadi ama sağlık olsun

850 tl düşünüyorum hocam

PLA 3.0 destekli olan model

2 adet de abs sensorü
@CemK ustad ve@zulalyol hocama sormak lazim destekleme konusunda

Eger uymazsa da iade alirim zaten

Hocam acaba 2016 1.2 Style Leona uyar mı. Ön park sensörlerini de takmayı düşünüyorum

Hocam acaba 2016 1.2 Style Leona uyar mı. Ön park sensörlerini de takmayı düşünüyorum
Hocam hiç bilgim yok uyar mi sizin modele

Uymazsa da iade alırım zaten de

@HONEY Merhaba, 2012-2013highline da sanırım bu iş olmaz değil mi?

Olabilmesi için ne değişmesi gerekir

düzetme.

Son düzenleme:
Herkeze iyi günler sıfırdan bi konu açmamak için burdan yazdım. Pla 3.0 yaptırmak için aldığım set bugün elime ulaştı yanlız sensör tutucuların ikisi standart diğer ikiside geniş halkalı olandan geldi. Normalde hepside geniş olması gerekmiyomuydu. Satıcı geniş olanlar önler için diye yazdı diğerleri arka yanlar için diye yazdı. Durumu farklı satıcıyada sordum oda aynısını söyledi

Ekli dosyalar

• IMG_20230124_085332.jpg
    IMG_20230124_085332.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20230124_085316.jpg
    IMG_20230124_085316.jpg
    81.9 KB · Görüntüleme: 31
@Zafermtl hocam benim araçta orijinal pla 2.0 var ön ve arkadaki sensörler standart , hem arka çamurluktakiler hem ön çamurluğun ordakiler geniş etrafı çerçeveli yani

@Zafermtl hocam benim araçta orijinal pla 2.0 var ön ve arkadaki sensörler standart , hem arka çamurluktakiler hem ön çamurluğun ordakiler geniş etrafı çerçeveli yani
Ürünü aliexpressten almıştım satıcıya sordum önler halkalı olması gerekiyor dedi. Durumu teyitlemek için buraya yazmıştım sizde ön ve arkanın yani yanların halkalı olduğunu söylediniz. Sonrasında aliexpreste 3 satıcıya daha sordum onlarda sadece önlerin halkalı olması gerektiğini hatta kendilerinin bu şekilde sattığını söyledi. Anlamadığım bu yanlar niye halkalı olur düz standart olsa çalışmayacakmı mantığı çözemedim

@undefined sizin bu aldığın ürünler doğru ürünler arkalar standart sensör gibi biraz şekilli şukilli olsun dersiniz, ön sensör yuvalarında alabilirsiniz dediğim gibi sadece şekil fark eder

İyi günler
Yeni başlık açmamak için yine burdan yazdım
Yaklaşık bir ay önce yaptırdığım pla 3.0 ile ilgili bazı sorunlarım var sistem şuanda çok iyi çalışıyor fakat tuş takımının sarı ışıkları yanmıyor.
Dünde tekrardan yaptırdığım yere gittim. Yine bi çözüm bulunamadı.
Park modülü parça kodu 5A0 919 298K
Çözüm için tekrar kablo bağlantılarına bakıldı herşey doğru, bazı parametreler vcp ve odis ile denendi olmadı bazıları flaşlanamadı. Birde bu işi yapan ustalarada uzaktan bağlanıldı onlarda sonuç alamadı. Yine bir ay önceki flaşlanabilen parametre tekrar yüklendi. Sonuç olarak değişen bişey yok yine beyaz ışıklar yanıyor ama tuşa basınca sarı ışık yanmıyor aklıma tuş takımını değiştirmekten başka bişey gelmiyor.
Çözüm ve önerilerinizi bekliyorum.

Geri
Üst Alt