Golf 7 Pla 3.0 retrofiti

Manevra fren yaptirmak isteyen arkadaslarin. Destekleyen modul almasi gerekiyor. Ayrica abs sensorlerinin de uyumlu olmasi gerekiyor. Elimde bi set uyumlu abs sensoru var. Dileyene maliyet fiyatina vereceğim.

@kralmali Parçalara nereden bakabilirim ? ABS yemi gireceğiz yoksa Centeral Elect kısmında mı ? 

Parçaların kodlarını okuyabilirsem buraya yazarım destekliyor desteklemiyor bakarız aslında.
VCDS kablosu ile bakabilirsiniz.

10 kanal park modülünün kanalıdır.

yada aşağıda sökme videosu var basit söküp  bakabilirsiniz.

ben sadece park modülü nü kodladım çalıştı ABS modülünde kodlama yapmadım.

Makyajlı kasalarda ABS hız sensörlerinin değişmesi gerekmiyor.

arka abs hız sensörleri 864B ile bitiyor.

herhangi bir ww servisinden yedek parça bölümüne bağlanıp plaka verirseniz size söylerler parça kodunu

Moderatör tarafında düzenlendi:
@kralmali Mehmet hocam 2017 makyajlı kasa benim aracım sadece park modül değişimi yetiyor mu ? Maliyet ne olur?
aynen hocam yine de herhangi bir servisin yedek parça bölümünü ararsanız size arka ABS  hız devir sensörünün kodunu söylerler.

864B dir zaten büyük ihtimal. ama sorarken arka diye özellikle belirtin başka bir servis bana önleri söylemişti 860 861 diye.

Ben Malatya Miram Yetkili servisini aradım nette numarası var yedek parçaya bağlanıp sorabilirsiniz.

sadece modül değiştirseniz çalışacaktır. ben aliexpressten aldım 

https://tr.aliexpress.com/item/32997171540.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.709133d5R8stOb

@zulalyol abi de olabilir modül beklememiş olursunuz montajda da yardımcı olur. bende yardımcı olurum ayrıca

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abs sensörleri 2017 modellerde destekler. Eski modellerde değişim gerekiyor. Modülü söküp takmak çok kolay. Sonra da kodlama gerekli. Manevra frenleme sadece bir görünmez kazayı engellese neredeyse maliyetini çıkartabilir. O sebele güzel özellik. Pla ise park etme konusunda çok ağır. Kullanır mıyım ? Zor. Ama kesinlikle olmasını istediğim bir donanım. Tüm araçlarımda vardı. Park sensörleri 360 derece çok kullanışlı bana göre. Çok iyi bir tercih hocam güle güle kullanın.

Sadece manevra frenleme.icin hangi kodlu pdc beyni almam.gerekiyor birsuru var piyasada kafam karisti

Hayırlı olsun hocam.  Bilgi Paylaşımı içinde ayrıca Teşekkürler. bu konuda forum sayfamızda hayli bilgi birikimi oldu :)  

Sadece manevra frenleme.icin hangi kodlu pdc beyni almam.gerekiyor birsuru var piyasada kafam karisti
Hocam bende c ile biten pla 3 modul ve adet sensor var dusunurseniz satacagim

Benim araba desteklemiyor maalesef

@HONEY olur.dusunebilirim fakat benim aracin destekleyip desteklemedigine nerden bakabilirim birde fiyat nedir

[mention=11839]HONEY[/mention] olur.dusunebilirim fakat benim aracin destekleyip desteklemedigine nerden bakabilirim birde fiyat nedir
850 tl düşünüyorum hocam

PLA 3.0 destekli olan model

2 adet de abs sensorü
@CemK ustad ve@zulalyol hocama sormak lazim destekleme konusunda

Eger uymazsa da iade alirim zaten

Geri
Üst Alt