İlginç Sarı Site İlanları

Şu hatasız yazıp altında boya değişen yazanlara alıştık da boyasız değişensiz yazıp da alt satırında 3 parça boya var yazanlara nasıl alışacağız? Gına geldi bu ilanlrdan...

Forumun bilginlerini şöyle alalım o zaman araç gerçekten Türkiye'de tek olabilir. Daha önce hiç 360 derece görüşe sahip Golf görmemiştim. "Araç fuar aracı olduğu için bu kadar dolu" diye not düşülmüş.

[/URL]

Forumun bilginlerini şöyle alalım o zaman araç gerçekten Türkiye'de tek olabilir. Daha önce hiç 360 derece görüşe sahip Golf görmemiştim. "Araç fuar aracı olduğu için bu kadar dolu" diye not düşülmüş.
Araç forumdan Yusuf arkadaşımızın eski aracı fuar aracı falan değil yani üstündeki retfofitleri kendisi yaptı elektrikli koltuk,360 kamera pla mib 2.5 vs vs kendisi sattıktan sonrada araç kaza yapıp toplandı kaç yıldır ilanda o galeriden başka galeriye geçip duruyor.

Şu hatasız yazı

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nden-satilik-yeni-nesil-golf-1018972902/detay
568 bin tl veriyorsun hız sabitleyici bile olmayan Impression manuel vites buz dolabı alıyorsun. Hayal gücü yüksek satıcı :D
Park sensörü de yokmuş yaa sonra farkettim :eek:
buzdolabı yorumuna güldüm kardeşim sabah sabah :) 580 nedir yahu.. 2. elde temiz araçlara yönelelim diyoruz da bazen sarı site ilanları sinir bozuyor malesef :)

@snatcher Satan vatandaş R line yazınca oluyor sanıyor sanırım.
Dolunun dolu demiş birde ekstra ne var acaba?

Geri
Üst Alt