15 günlük araçla kaza geçirdim

teşekkür ederim arkadaşlar.bugün eksper gelmiş 6000lira parça masrafı varmış =2kapı+ayna+t şekklinde bir parça marşpiyel kısmı sanırım tam anlayamadım

soner34 dedi:
teşekkür ederim arkadaşlar.bugün eksper gelmiş 6000lira parça masrafı varmış =2kapı+ayna+t şekklinde bir parça marşpiyel kısmı sanırım tam anlayamadım
fena tutmamış gibi hocam. tabi işçilik de olacak ama

@maniax

işçilik  konusunda bilgi henüz verilmedi.hayırlısı artık ne kadar tutarsa.inşallah iyice sökülüp dökülmezde takırtı tukurtularla ugrasmayız.leonu sırf trim sesinden sattım 2 yaşında 25bindeyken ahı tuttu sanırım  :)

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş Olsun Soner Hocam. Bu gibi olaylar insanın başına geldiğinde önce inanması çok güç oluyor ve Demek istiyor ki insan; Bu bir Hayel Olsun Allahım. kaza bu adı üzerinde, kimse de bilerek yapmak istemez. Ama en önemlisi Sağlık ve Hayatımız. Bu olayın Vicdani ve Manevi boyutuna elbette bir süre takıntı yapacaksınız  fakat size önerim Kendinizi Toparlayın ve Bir Eğitimciye yakışan halde bundan sonrası için yapılacakları iyi planlayarak işlerinizi sıkı takip edin. Aracınız için ise bence Yaptırın ve Binin üstelik aracınızda ki yapılan onerımlar aklınızda kaldıkça Allaha Yaşadığınız ve Sağlıgınıza bir şey olmadığı için Dua eder sürekli anımsamış olursunuz. ve Eminim ki ilerleyen zamanlarda çok daha iyilerini alır binersiniz. Unutmayalım herşey biz İnsanlar için...Belki de bu kazada Aracınızın 10-20 kat belkide paha biçilemez alacağımız dersler vardır...Şükür Sabır ve Dua ile Allah Daha büyüklerinden hepimizi korusun.... Selamlar Saygılar.

@soner34

Biraz geç oldu ama çok geçmiş olsun Soner hocam,çok şükür sizler iyisiniz...

@Ender ender bey ilk gun dediginiz gibiydi klasik herkesin hissettigi ruyadan uyansam durumuyla karsilastik ama daha salim kafayla daha genis cercevede olabilecek sonuclari tek tek düşününce olabilecek en hayirli seyin oldugunu goruyor insan.o yuzden bol bol şükrediyorum.insan maddi seylerden ziyade manevi olarak sahip oldugu seylerin kiymetini daha da anliyor.sukur ki bana birsey olmadi esim cocugum arabada degildi.kazada can kaybi olmadi vs.vs. Allah kazadan beladan korusun herkesi

@Nektar

Değerli Hocam;

Öyle güzel yazmışsınız ki; eğer kabul buyurursanız:

"İyi ki sizin gibi güzel insanlar var."

demek geldi içimden.

Geçmiş olsun, Allah beterinden korusun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Nektar

Değerli Hocam;

Öyle güzel yazmışsınız ki; eğer kabul buyurursanız:

"İyi ki sizin gibi güzel insanlar var."

demek geldi içimden.
Abi kusura bakma görmedim yazdığını, estağfurullah abi buradaki arkadaşlar hepsi birbirinden güzel insanlar. Eğer beni de aranıza kabul ediyorsanız ne mutlu bana. Kabul etmez olur muyum hiç :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
magic dedi:
@soner34

geçmiş olsun,

yaptırınca sıfır gibi olacak 1 hafta sonra unutacaksınız ve yıllarca mutlu bir şekilde bineceksiniz inşallah...

enseyi karartmayın, hele parayla yerine konacak bir şey için hiç değmez...
Gecenin 1inde okuduğum bu yorum o kadar hoşuma gittiki ne güzel ifade etmişsiniz

Geri
Üst Alt