15 günlük araçla kaza geçirdim

Geçmiş olsun.

Her şey başımıza gelebilir  her an. Bunu unutmamak lazım. Hiçbir şeyin garantisi yok.

Eğer sağlık söz konusu değilse can  sıkmaya değmez.

Aracınızı serviste yaptırın ve binmeye devam edin derim.

Çok büyük geçmiş olsun hocam. Bizler sahip olduğumuz malların emanetçisiyiz. Zorluklarla kazanıp araba  alıyoruz  zor kazanıldığı içinde çok değerli oluyor gözümüzde. İnşallah bir daha Allah size kaza bela yaşatmaz  ve  Mevlam inşallah size daha donanımlı bi golf nasip eyler unutup gidersiniz bu olayı

@soner34  hocam cok geçmiş olsun. canınızı hiç sıkmayın sağlığınız yerinde olduktan sonra yeni araçta alırsınız satarsınız da herşey insanlar için...

Arkadasim gecmis olsun gerçekten çok ciddi bir durum yok arabada gecer gider bu dertler sagliga bir şey olmasın en basit  kol kirilsa boyun sakatlansa cok daha uzucu olurdu.. Deger kaybida cok fazla olmaz takma.. Ben de cok takardim eskiden ama bir araba dolandırılmış olduğumdan (zaraar 60 bin)  takmadan geçiyorum Allah sağlık versin kazanılır yine.

soner34 dedi:
merhaba arkadaşlar .konuyu doğru yere açmadıysa şimdiden özür dilerim.dün gece esenyurtta evime dönerken bir araç yandan vurunca sol iki kapı göçtü alt marşpiyel eğildi.çamurluklarda biraz boya ihtiyacı var.doğuş esenyurt 15bin civarı hasar cıkar diyor.moralim altüst.okuldaki arkadaşlarımla bile paylaşmadım bir eşim biliyor bir siz.

araç bana çarptıktan sonra kaldırıma çarpıp ordan başka duran bir araca çarptı.ikiside pert olur sanırım.asli kusurlu cıktım trafik raporunda bana çarpan ise tali kusurlu.moralim cok bozuk araca 15 gün bindim binmedim arabadan sogudum.servisteki arkadaş agır hasarlı olarak geçer ve satsan 45 e ancak satarsın  dedi.bundan sonra sigorta kasko veya elden çıkarma konularında ne düşünürsünüz.satsak cokmu ucuza gider.atılacak tek kurşunumuz vardı o da böyle oldu
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Yazınızı okurken kazayı kendim yapmış gibi üzüldüm gerçekten. Hiç canınızı sıkmayın. Hiçbir şey, tutkuyla bindiğimiz Golfümüz bile bizden, ailemizden önemli değil. Böyle çok canınız sıkılıyor anlıyorum ama şöyle bir geçmişinize bakın. Hepimizin dertleri olmuştur zamanında. Belki çocukken kırılan oyuncağımız için dahi ne kadar ağlamışızdır, şimdi o zamanlara dönüp baktığınızda gülümsetiyor sizi değil mi? Bu olayda eminim bir süre sonra sizi gülümsetmekten öteye geçmeyecektir. Türkiye'de araba sektöründe ustalarımız bayağı iyi. Yenisi gibi yapacaklardır hocam üzülmeyin. Mis gibi de binersiniz. Önemli olan size bir şey olmaması, sizde kalıcı hasar bulunmaması, kazaya karışan kişilerde sakatlık/ölüm olmaması. Mal gelir geçer. Hocam teferruatlar için canınızı sıkmayın, bizde üzülüyoruz siz üzüldükçe. Zamanla her şey hallolur. Bu ileride anlatacağınız farklı bi anı olsun sizin için. Değer kaybınında satarken düşünürsünüz. Millet ne derse desin takmayın, önemli olan siz sağlıklısınız , eşiniz yanınızda sizi teselli ediyor, arkadaşlarınız yanınızda bence hayatınızda gerçekten çok değerli olan her şey tamam, e para için neden canınızı sıkıyorsunuz, değer mi para için kendinizi üzmeye? :) Tekrardan geçmiş olsun hocam, saygılar:)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@soner34 Soner hocam çok geçmiş olsun, Allah canınıza zeval vermemiş buna şükredelim :( özellikle aracın yeni oluşundan dolayı insanın canı çok çok daha sıkılır ve biz dışarıdan ne desek belki kolay gibi durur ama diğer tüm arkadaşların dediği gibi,satmaycaksanız serviste mis gibi sıfır ayarında yaptırın değer kaybını da çok düşünmeden 4-5 sene binin. artık gerisini 4-5 sene sonra satarken kötü bir anı olarak hatırlar geçersiniz. Allah dermansız dert vermesin,tekrardan büük geçmiş olsun hocam..

Geçmiş olsun hocam.Allah beterinden saklısın.

teşekkür ederim.hepinizden Allah razı olsun.cevremde kim duyduysa '' araçta yeniydi,şöyleydi,böyleydi'' daha da can sıkıyor.Allahtan sizin gibi arkadaşlar edindik de moralimizi düzeliyor.Samimi olarak söylüyorum ki sizinle paylaştıktan sonra dünle alakam kalmadı .Normale döndük şükür.Araç Allahın emaneti.Felç olmak, sakat kalmak, hapis gibi olasılıkları düşününce şükredecek liste o kadar kabarık ki.

Buluşmada yüzyüze tanışırız inşallah.Bu günlerde bizlere anı olarak kalır.Allah hepimizi kazadan beladan korusun

@soner34 Hocam çok geçmiş olsun. Çok şükür ki sizde ve karşı tarafta bir yaralanma yok. Arabanızı o şekilde görünce nasıl canınızın sıkıldığını ve hevesinizin kaçtığını anlayabiliyorum. Golfünüz servis sonrası ilk günkü gibi olacaktır. Allah beterinden saklasın.

Büyük geçmiş olsun Soner Hocam..

Dostum büyük geçmiş olsun,

Akıl vermek gibi olmasın ama , marşpiyeri kestirme , doğrulttur , ben doğrultturdum boyandı da , RS servisinde , 280 lira para ödedim. 50 cm filandı.

Kapıları hallettirirsin kolay onlar.

Geri
Üst Alt