BU GOLF ALINIR MI?

@mbonat @Serkanasn  maksimumum 170 bin aslında bu paralara verirse alırım.  Sizin araca param yetmez :)  ve beyaz renk  pek tercihim değil . Tüm araclarımız beyazdı farklılık istiyoruz 🙂

@mbonat @Serkanasn  maksimumum 170 bin aslında bu paralara verirse alırım.  Sizin araca param yetmez :)  ve beyaz renk  pek tercihim değil . Tüm araclarımız beyazdı farklılık istiyoruz 🙂
Ben de bu sefer dedim beyaz almıcam dedim önceki golfümde beyazdı yine beyaz denk geldi aldık 😊 2017 ler 170 e bulunuyor mu bilmiyorum ama bi şansınızı deneyin ve kesinlikle cam tavan ve otomatik olsun

2020 sıfır 1.5 tsi DSG Leon FR yeni gelecekler 190 bin tl civarında olması lazım. Bence güzel bir alternatif. Gidip de özellikle 2017 model 1.4 tsi 30-40 bin km'deki cam tavanlı dsg Highline'a 170-180 bin lira vermeye değmez. 2.elde herkes pusuya yatmış bekliyor farenin kapana girmesini :)   

@elninomk8 dediğim gibi usta alma sen biz kapalıçarşılıyız güven bize doların çıkacak ortalk koranavirüs derken biraz sallancak araba fiyatı düşecek dolar çıkacak hafta sonları 100 lira araba kirala zibuzu yla hafta sonu gez bekle biraz

@Sinanmiray Dolar cikacak araba fiyati düsecek :) Himmmm arabalari ne zamandan bu yana türk lirasina endeksledik?  Araba fiyatlari düsmez, bu corona mevzusu uzarsa tedarik zinciri aksar, ozaman araba fiyatlari dövizi katlar ucar gider, karaborsaya düser, italya'da üretim sifir, rakkamla "0".

Sirbistandaki fiat 500 üretimide durdu tedarik sorunu yüzünden

Birde Eylülden buyana fiyatlar düsecek dendi, düstü mü?

Türkiyede fiyati cikan birsey nezaman düstü?

Fiyat düsse devlet araya vergi koyar düsürmez :)

@Sinanmiray Euro ve doların artacağını varsayıp fiyatı euro ve usd ile belirlenen otomobilin fiyatının düşeceğini öngörmek bana biraz garip geldi, yani golfün sıfır fiyatı 250 olurken ikincieli ucuzlayacak diyorsunuz, bunun olması sizce mümkün mü?

Arkadaşım ben başka türlü açıklama yaptım ama o anladığın yere yoğunlaşmışsın benm söylediğim koranavirüs söylentisi var ve ne zamn böyle kuş gribi domuz gribi şimdikide koranavirüs daha farklısı olduğu zamn istersen araştırmasınıda yapabilirsin insanların kafasında piskolojikmen alışveriş olmadığı için alıcı azalıyor azalınca ne oluyor kardeş satma  ya zorunlu olan arkadaşlar olabilecek fiyatlara razı oluyor geçen size birşey soracağım geçen sene dolar tavan yaptı bi ara neden acaba 2 arabalar dip yaptı nedenini söylimmi arkadaşı bizim millet doların çıkcanı hisstettiği an veya söylentisini duyunca evini arabasını satıp dolara yatırıyor bizzat içindeyim işin

Araba almak isteyen arkadaslar sakin fiyatlar düser diye ertelemesin

Neden?

Buyrun Fiyatlar

Araba: 1.0 tsi dsg comfort opak beyaz

Mayis 2018: 110 bin lira

Mayis 2019: 130 bin lira (Hurda indirimi+ÖTV indirimi) talep yok diye devlet tarafindan düsürlmüs fiyatin hali, +20 bin lira

Mayis 2020: Siz tahmin edin kac para?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araba almak isteyen arkadaslar sakin fiyatlar düser diye ertelemesin

Neden?

Buyrun Fiyatlar

Araba: 1.0 tsi dsg comfort opak beyaz

Mayis 2018: 110 bin lira

Mayis 2019: 130 bin lira (Hurda indirimi+ÖTV indirimi) talep yok diye devlet tarafindan düsürlmüs fiyatin hali, +20 bin lira

Mayis 2020: Siz tahmin edin kac para?
199.900 kampanyası ile :)

@Sinanmiray eyvallah hayırlısı olsun benim paramın değeri düşsün ülkemde dünyada İnsanlar ölmesin  hastalık olmasın barış olsun inşallah. Her şeyin hayırlısı

Zaten öyle Allah herkezi korusun ayrıca virüste çarşıda bi esnafta çıktı diğer piyasaları bilmiyorum ama bizim turizm hastalıktan dolayı turist gelmiyor Allah göstermesin bi kaç böyle giderse audiler volkswagenler bmw ler satışta

Geri
Üst Alt