BU GOLF ALINIR MI?

@elninomk8 alıp uzun süre binmeyi düşünüyorsanız 175 e değil ama 160 civarında bir rakama alınabilir, birde yapılan işlemin servis işlem dökümünü almayı unutmayın, biliyorsunuzdur hasar kaydı 20 bin olunca 20 bin masraf edilmiş olmuyor bu rakam eksperin belirlediği rakam tamiratı başka bir yerde tam manasıyla yaptırmamış olabilirler.

Alınır mı diye sorduğunuz için söylüyorum ben olsam 2015-2016 hatasız yada 2017 model 1-2 parça boyalı 2-3 bin trameri olan bir arabayı tercih ederdim, 175 az bir rakam değil, yarın aracı satarken binbir türlü soruya cevap vermek gerekecek ve mezarcı tayfadan bir ton akbaba üşüşecek aracın başına ve pert muamelesi yapacaklar, bence iyi düşünüp o şekilde karar verin.

@elninomk8 Bence kapı daha önemli değişen kapı eskisi gibi olmuyor .Kapının sesi değişiyor .Rüzgar sesi alıyor. Konforu önemli ölçüde etkiliyor.

@brt06 bir kaç yaş düşük makyajsız kasa oluyor 70-80 binde oluyor garantisiz oluyor bi ton iş :)

@elninomk8 Bu fotograf yeterli degil yorum yapmamiz icin, ön kapi tamamda arka kapi nyie degisti?  pdr ile 1-2 bin liraya tamir edilebilecek birsey bu kaza, ben süphelendim, orjinal kaza fotografi olmayabilir

Tarcanlar expertize git inciğine cinciğine baksınlar bence perdelerde oynama olabilir

Bende hatasızı var isterseniz konuşalım 😊 alınır mı derseniz tabiki alınır ama o fiyata almazdım ülkemizde el içi kadar boyaya bile laf ediyorlar o kadar şey çıkıyor altından değişenli tramerli araba satarken uğraştırır serviste yapıldıysa kayıtları inceleyip alabilirsinix ama dışarda yapıldıysa bence bulaşmayın

@elninomk8.  Arkadaşım 17 bin hasar kayıtlı alınmaz gibi biraz bekle zaten paranız dolarmış biraz daha yükseliş olacak dolarda 17 bin kayıt var illaki siz vuruyorsunuz yada vuruyolar meblağ yükseliyor satarkende stres yapıyorsunuz hatalar olunca biraz fazla verin düşük kayıtlısını alın veya cmfortline yönelin en sağlamı

Geri
Üst Alt