Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Lpg de bile pazartesiye sabredemediler.

+45 bu gece.
Civicki tayfa durumuna dusmek istemiyorum ama lpgnin pahalanip benzine yaklasmasindan memnunum, lpg devlet eliyle vergi avantaji sayesinde ozellikle ucuz tutuluyordu simdi otv kalmayinca gercek fiyatlari ortaya cikti.

Gelelim neden memnun olduguma; bu malum tayfanin tabani ozellikle anadoluda ekseriyetle lpg kullaniyor, hayat pahaliligi biraz da onlari vursun ki bir belki aralarindan 3-5 kisi akillanir.

Anadoludaki kopru, tunel, otoyollari bedava gecis yapip batidaki illerde fahis fiyatla gecis ucreti almayi biliyorlar, batidan topladigi vergi ile anadoludaki fanatik secmen tabani ihya ediliyor resmen.
Madem ayni gemideyiz, bu krizin ucu herkese dokunsun.

Civicki tayfa durumuna dusmek istemiyorum ama lpgnin pahalanip benzine yaklasmasindan memnunum, lpg devlet eliyle vergi avantaji sayesinde ozellikle ucuz tutuluyordu simdi otv kalmayinca gercek fiyatlari ortaya cikti.

Gelelim neden memnun olduguma; bu malum tayfanin tabani ozellikle anadoluda ekseriyetle lpg kullaniyor, hayat pahaliligi biraz da onlari vursun ki bir belki aralarindan 3-5 kisi akillanir.

Anadoludaki kopru, tunel, otoyollari bedava gecis yapip batidaki illerde fahis fiyatla gecis ucreti almayi biliyorlar, batidan topladigi vergi ile anadoludaki fanatik secmen tabani ihya ediliyor resmen.
Siyasi kizginliklariniz yüzünden adalet duygunuz şaşmış... Ne içiyorsunuz bilmiyorum ama siz akıllılar lpgye zam yaparak Anadolu'daki 3-5 vatandasi mi akillandiracaksiniz !!! Buna mı sevineceksiniz.

Doğu'da kaçak elektriğin hatta doğalgazın vergisini Anadolu'nun garibanları verecekler, batıda yapılan ömründe hiç kullanmadığı otobanlarin köprülerin kanalların havalimanlarının vergisini ödeyecekler ve hayat pahalılığı onları vurmayacak öyle mi? Gariban olduğu için LPG kullanan vatandaşların günahı ne???

Anadolu'da ne yatırımı varmış, adamlara 2seritli yol yapınca sevinen adamlar... Yozgat mi Kırşehir mi ihya olmuş ??? Madem aynı gemideyiz biraz daha itikatli davranın bazı kizginliklariniz kenara bırakarak...

Lpg li elantra / corolla / civic / cruze
Bu tip atmosferik araclarla ekranda 10 litre benzini görerek yol almak moral bozucu birsey.

Bu insanlar lpg de %40 Ekonomi var diye lpg taktırmıslardı.

Evet böyle bir durum moral bozucu.

Bu devirde 10 litre yakıyorum demek üzücü.
Eco elegance Civic çi tayfanın geneli araçlarımızın değeri düstü derdindeler.

Ama bu işte benzine para yetistiremeyecek aile babalarını es geçmemek lazım. (Trajik olan bu)

Bence makas eskisi gibi sabit kalmalıydı.

Her zamdan önce depoyu doldurmaya gidemeyen insanlarda var bu ülkede. Bunları da düsünmek lazım. Çünkü bu gece zam olacak diye 300 lira karttan çektirmek yerine
300 lira markete manava çektirmek üzere plan yapmış olana adama ne desek nafile

Bugün akşam lastik basıncımı kontrol edeyim diye ilk benzinliğe girdim, girmez olaydım hemen çıkma derdine düştüm.

Zamdan önce benzin mazot lpg almak için herkes oradaydı.

Manevra yapanlar, ileri geri gidenler, o hengamede birbirine sürten çarpan da çok olmuştur.

Güzel bir beklenti ama inanın ki akıllanmıyorlar.

Dolar Euro Altın bir günde %6 oranda artarmı ya. bütün artmalara ek %6

Not: bu yazıyı sabah 11.30-11.45 civarı yazdım ve şu an ssat 16.15. ve TL'nin değer kaybı % 6 daha artarak toplamda %12 oldu.

Son düzenleme:
bu konunun adını değiştirmeli bence.indirim diye bir şey kalmadı artık hep artış hep artış.

@Egehan

Bankaların vermediği bonusu

Devlet BANK veriyo

Deposunu 23:59 a kadar dolduruna anında trink 35 tl bonus.

Bayramda el öpen çoluk çocuğa yeğene 35 lira versen bu ne lan diyor??

Millet kuyruğa girecek ya ??

Sektörü zengin etmeye!!

daha bununla kalmayacak devamı gelecek zamların..son güne bırakmamak lazım benzin bitti mazot bitti diyen çıkar kesin

benzin 20, lpg 15 olsun. yakıt alan alamayan belli olsun, hükümetimize ekonomik saldırı yapılıyor benzin 50tl de olsa gerekirse günde 100km yürür yine de reise laf söyletmeyiz.

Faizi indirirsen dolar çıkar, dolara müdahale edersen faiz çıkar, ama (tarım, endüstri, diğer işletmeler) üretken olursan ikisi de düşer. 19 yıldır bunu yapamayanlar çekip gitmeli. Devletimin yanındayım, hangi partiden olursa olsun kötü yöneten bir iktidarın asla yanında olmam. iktidarlar geçicidir. Bu devlet ilkeler üzerine kuruldu, iktidar olarak sen bu ilkeleri yok sayarsan elin adamı gelir her şeyi yapar. kapıyı kapalı tut ki evine hırsız girmesin. Devlet Daimidir.

Geri
Üst Alt