Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Benzin ve motorin uzerindeki yuksek vergilerden malum sebeplerden oturu vazgecildi ama bu durum surdurulebilir degil,unutmayalim 2-3 yil oncesinde benzinin litre fiyati 1,17-1.20 euro seviyelerindeydi
Bu tez yanlış.
Çünkü o söylediğiniz dönemde Brent petrol 123$ dı.
Ayrıca Mart 2020 de de petrol 16$ dı ve tüm ÖTV ler KDV ler dahil olduğu halde benzinin litresi 5,01₺ idi.
Yani €uro 9,03₺ , Dolar 7,60₺ idi.
Benzinin litresi 0,55€uro, 0,66$ dı.

Nurlar içinde yat ATAM...

öyle temelleri sağlam bir ülke kurmuş ki; çok kaliteli ekonomist liderler kandırılsada, kim ne istese verseler bile sapa sağlam ayakta ülkem...
Her koldan, içten ve dıştan saldırıyorlar, yetmiyor dost gibi görünüp arkadan hançeri saplamaya çalışıyorlar. ne demişler beni öldürmeyen, güçlendirir. bizlerin sayesinde daha da güçlü olacağız. yeterki şu 600+1 kişi siyaseti bıraksın. biraz radikal yazmış olabilirim ama birimizin kral çıplak demesi lazım. bu ülkeyi, bu toprakları korumak bizim ecdatlarımıza olan büyük bir borcumuzdur. Borç namustur. yine tekrarlıyorum 2022 yılı geçmiş yıllarda yapılan ve unutulan bir çok şeyin canlanma, meyvesini yeme yılı olacak. çok dikkatli olmalıyız. konu akaryakıt ama ucu ta nerelere dokunuyor göstermek istedim. Sağlıcakla kalın formdaşlar.

Bana öyle geliyor ki Akaryakıt ürünlerine her gün zam yaparak araç fiyatlarının düşeceğini umuyorlar olabilir.. Şaka ötesi ülke olduk.

184 TL'ye doydu.Karnın tok altın temiz yat aşaya.

Ekli dosyalar

• IMG_20211119_173857.jpg
    IMG_20211119_173857.jpg
    113.2 KB · Görüntüleme: 17
Lpg de bile pazartesiye sabredemediler.

+45 bu gece.

Geri
Üst Alt