Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Hayata pozitif bakmak cok önemli:

* Benzin fiyatlari artiyor, emisyon düsüyor

*Karpuz 100 lira, hadi israf et bakalim (israfta da dünya lideriyiz elhamdüllilah)

* Et alamiyoruz, hayvanlara yazik (saglik icin belli oranda tüketmeliyiz ama fazlasina karsiyim)

*Büyük sehirlerde kiralar uctu, kardes senin ne isin var büyüksehirde, köye dönüse motivasyon

*Elektrik faturasi uctu, daha az tüketim daha az emisyon, daha az cari acik.

*Sekerin kilosu 25 lira olmus, insan vucudunun rafine sekere ihtiyaci yoktur, seker ayni zamanda uyusturucudur, her türlü hastaligin sebebidir.

*Araba fiyatlari uctu, yasasinnnn zengin oldum, araba alamiyoruz, iyi ya batsin almanya!!!!

*Bebek bezlerinin fiyati uctu, cevre kirliligi ayrica amerikan bezi daha saglikli.

Doktor piskolojin cok bozuk, o yüzden bagisiklik sistemin ariza veriyor, haberlere bakma dedi, bende cözüm buldum, yani arkadaslar herseyin basi saglik, bu aralar sagliginizi koruyun, sonra bir caresi bulunur.

30 TL sinyali veriyolar ya bir suredir. Oraya gelince duracak galiba 🐥

Merak ediyorum: Acaba yakıt 40-50 TL'ye geldiğinde, yakıt için çalışmaya başladığımızda, nakliyenin duracak noktaya gelip tedarik zinciri kırıldığında, araçlar kapının önünde gerçekten yatmaya başladığında araç ve akaryakıt fiyatları düşer mi?

Zira fiyatların düşmesi için topyekün bir protesto, gösteri, grev vs olmayacak galiba...

Son düzenleme:
Merak ediyorum: Acaba yakıt 40-50 TL'ye geldiğinde, yakıt için çalışmaya başladığımızda, nakliyenin duracak noktaya gelip tedarik zinciri kırıldığında, araçlar kapının önünde gerçekten yatmaya başladığında araç ve akaryakıt fiyatları düşer mi?

Zira fiyatların düşmesi için topyekün bir protesto, gösteri, grev vs olmayacak galiba...
Protesto edenleri terörist ilan ediyorlar hocam halk ne yapsın. Tek çare seçim başka çare yok.

30 tl ye devam KDV %1 e düşünce belliydi böyle birşey yapacakları

Geri
Üst Alt