Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Benzin 30 lira olmadan doldurayım dedim.
IMG_20220605_213636.jpg

@Kysr038 Opet çiyim diyorsun.
Talas yolunu geçince idi sanırım. Petrol ismi tanıdık geldi. 2016 da sanki oradan yakıt aldım ve son opet alışverişim oldu.

@Kysr038 Opet çiyim diyorsun.
Talas yolunu geçince idi sanırım. Petrol ismi tanıdık geldi. 2016 da sanki oradan yakıt aldım ve son opet alışverişim oldu.
Evet, hemen yanından Talas a yol gidiyor. O güzergahta en yoğun istasyondur, misal 2 km ilerisinde BP var, in cin top oynar çok sakindir.

Opet, Shell, Bp çok seçmiyordum KK puan kampanyası takip ediyordum, 40 lira puanım vardı onu kullandım.

Ama artık puanın da bir önemi kalmadı. Şu benzini 1 hafta önce alsam zaten 40 lira daha ucuz idi 😀

sizlerde de benzinin çabuk bittiği algısı var mı bende var eskiye nazaran daha çabuk bitiyor daha çok yakıt alıyorum daha az km gidiyorum arabanın bakımı filtreleri gibi bir durum söz konusu değil herşey tertemiz yakıtta bence organize dolandırıcılık var gider ayak herkez halkın sırtına bindi

sizlerde de benzinin çabuk bittiği algısı var mı bende var eskiye nazaran daha çabuk bitiyor daha çok yakıt alıyorum daha az km gidiyorum arabanın bakımı filtreleri gibi bir durum söz konusu değil herşey tertemiz yakıtta bence organize dolandırıcılık var gider ayak herkez halkın sırtına bindi
ışık yandıktan bir süre sonra yakıt almıştım 2 haziranda 200tl. 4 gün oldu gene ışık yandı. Ev-İş.. 10km lik mesafeler... Gezmedim, Tozmadım. 1 hafta dayanmıyor 200TL yakıt.

Zam beni ilgilendirmiyor zam gelsede ben hep 50₺ lik alıyorum diyenler ne yapıyorlar acep!

Aslında yakıt değil para daha çabuk bitiyor. :) Dediğiniz gibi algı meselesi. Önceden yakıtın fiyatı bu kadar önemli değilken göze batmıyordu, 100-200 liralık alıp unutuyorduk. Şimdi daha fazla para ödediğimiz için gönül daha çok kalsın istiyor ama bence araç aynı yakıyor. Aynı şey mutfağa aldığımız peynir, yumurta, sıvı yağ için de geçerli.

Geri
Üst Alt