OBD Eleven Pro

Hocam programın ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Ancak araca bağlı değil şu anda. Araca bağlandığında "İstatistikler" ikonunun altına, araç özelleştirme ikonu gelecek. Oradan devam edeceksin.

Screenshot_20210515-171222.png

Hocam programın ekran görüntüsünü paylaşıyorum. Ancak araca bağlı değil şu anda. Araca bağlandığında "İstatistikler" ikonunun altına, araç özelleştirme ikonu gelecek. Oradan devam edeceksin.

Ekli dosyayı görüntüle 47013
Teşekkürler hocam.Ben de araca bağlanmama rağmen çıkmıyor.Pro versiyonunu henüz almadım ondan mıdır acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@vsoner Maalesef pro versiyonunu almama rağmen araca bağlansam da özelleştirme ikonu çıkmadı hocam.

D628FBDF-0FAD-4D8C-A8E5-490913A69ED4.jpeg

hocam senin bağlandığın tablet mi telefon mu? bu arada senin araç VAG grubu bir araç değil mi? senin programda 3 ikon daha eksik. benim gönderdiğim foto ile seninkini karşılaştırsana

arabam şu anda evden uzakta bir yerde park halinde. kapının önünde olsaydı şimdi inip gösterirdim maalesef başka bir zamana kaldı.

@vsoner Tabletten bağlanıyorum hocam.Aracım 2011 Polo.İstatistikler ve araçlarım ikonu sağ üstte ama bağlandığımda araç özelleştirme ikonu çıkmıyor.Bağlantı sağladığım cihaz Vgate icar V2.1 Bluetooth 4.0,cihazla alakalı bir durum olabilir mi acaba

hocam araç polo olduğu için özelleştirme opsiyonu olmayabilir. benim eski polo gti'da bile doğru dürüst kişileştirme özelliği bulunmuyordu. topu topu 3-4 özellik vardı. senin golf leon passat gibi araba alman lazım :)

@vsoner çok teşekkürler hocam.Dediğin gibi araçtan kaynaklıymış.Golf alamadım ama arkadaşın Golf aracında denedim :)  Attığın resimdeki gibi kodlama servisi ikonu çıktı.Neyse kendi aracımda kullanamadım ama obd11 a bir alternatif olduğunu görmüş olduk.Tabi onun kadar kapsamlı mı bilemiyorum.

15.6.2021 itibariyle yanlış anlamadıysam Pro üyelikler yıllık olarak ücretlendirilecekmiş. Bu güncellemeden önce pro sürümü alırsanız ömür boyu abonelikten faydalanıyorsunuz. Aksi takdirde yıllık ücrete tabii tutulacak bu tarihten sonra alınan pro sürümler.

FA367D09-C6EB-476A-9CD1-449F5EEFB9E5.png

15.6.2021 itibariyle yanlış anlamadıysam Pro üyelikler yıllık olarak ücretlendirilecekmiş. Bu güncellemeden önce pro sürümü alırsanız ömür boyu abonelikten faydalanıyorsunuz. Aksi takdirde yıllık ücrete tabii tutulacak bu tarihten sonra alınan pro sürümler.

Ekli dosyayı görüntüle 47826
Yıllığa dönecek olması saçma gibi geldi ama yıllık üyelik fiyatı uygun olacaksa iyi bir karar.

@AhmetCakmak Dediğin gibi fiyat uygun olursa tamam fakat pahalı olursa sıkıntı. Türkiyeye zaten pahalıya geliyor, bide yıllık ücret olayı almaktan vazgeçirir insanları.

Geri
Üst Alt