OBD Eleven Pro

@Ysn Tabii ki öyle olacaktır. Avrupa standartlarına göre belki insanlara fazla koymaz ama, Türkiye'de eğer bu cihazla iş yapmıyorsak, yani ücret karşılığında parasını kesinlikle çıkarmaz. Ayda yılda belki 1-2 kez kodlama yapacak olan kesim için pahalıya gelir. Yada 15.6.2021 tarihinde önce pro sürüme geçip süresiz aboneliği alıp bu dertten kurtulunabilir. En azından satıcının teklifi bu yönde

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Recep Gül dediğiniz gibi ülkemizde yurtdışına göre farklı sonuçları olur. Bakalım ücretlendirmesi nasıl olacak.

@CemK yeni aldığım b6 kasa passat 1.6 fsı lpg den dolayı motor ışığı yaktığı için bende vagcom almayı planlıyorm bi kac sorum olacaktı size nasıl ulaşabilirim.

@CemKCemKarza ışığını söndürüyorum haftalık lpgden dolayı tekrar yakıyor bende takip etmek için vagcom veya obdeleven almayı düşünüyorm fakat hangisini nereden almalıyım aylık kullanımda bir zararı olur mu. Ayriyetten ön sinyalleri amerikan park yapmak istiyorm siz yapabilir misiniz 

@FurkanT b6 bilmiyorum denemedim hic ama normal vagcom sizin aracınızda is gormesi lazim, odbeleven a gerek yok bence, bilgisayar olmadan da kullanmak istiyorsan odbeleven da olabilir.

Onemli olan ariza yi silmek degil sebebi nedir yazar zaten bisiler onu anlayip gidermek lazim.

Nerden alirsiniz bilemiyorum, satan arkadaslar var yada AliExp'resden siparis edebilirsiniz.

Herhangi bi zarari yok isterseniz gunde 5 kere kullanin :)

B6 da amerikan park yapiliyormu bilmiyorum ama varsa her türlü yapariz.

@CemK b6 da american park mevcut olduğu söyleniyor bana irtibat numaranızı verirseniz bi bakalım müsait bir zamanda

Merhaba arkadaşlar. Merak ettiğim 3 konu var. Aydınlatabilirseniz sevinirim.

1. OBD ELEVEN ile carplay aktivasyonu yapabiliyor muyuz?
  2. OBD ELEVEN ile aracın motor gücünü yükseltebiliyor muyuz? Yani piyasada yazılım atıp beygir yükseltme olayını yapabiliyor muyuz?
  3. OBD ELEVEN ile yukardakileri yapamıyorsak vcds kablo ile nasıl yapıldığını anlatan, kodların olduğu bilgileri nereden inceleyebilirim ve o kabloyu nereden temin edebilirim?

Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Güzel günleriniz, mutlu sürüşleriniz olsun...

Merhaba arkadaşlar. Merak ettiğim 3 konu var. Aydınlatabilirseniz sevinirim.

1. OBD ELEVEN ile carplay aktivasyonu yapabiliyor muyuz?
  2. OBD ELEVEN ile aracın motor gücünü yükseltebiliyor muyuz? Yani piyasada yazılım atıp beygir yükseltme olayını yapabiliyor muyuz?
  3. OBD ELEVEN ile yukardakileri yapamıyorsak vcds kablo ile nasıl yapıldığını anlatan, kodların olduğu bilgileri nereden inceleyebilirim ve o kabloyu nereden temin edebilirim?

Şimdiden çok çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Güzel günleriniz, mutlu sürüşleriniz olsun...
1-Obd eleven ile carplay yada mirrorlink gibi lisanslı özellikler etkinleştirilemez.

2-Motor gücüde yükseltilemez. Bir takım yükseltmeler mevcut fakat aşırı derecede değil.

Kodlamalar ile ilgili tüm paylaşımları bu sayfadan bulabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
vagcom konusuna yazdım ama burdan da bir şansımı deneyeyim, İzmir'de ödünç verebilecek birisi var mı?

klima panelini değiştirince (A4) koltuk ısıtma gitti, birde bununla kontrol etmek istiyorum ama sadece bu iş için alamayacağım kadar pahalı

vagcom konusuna yazdım ama burdan da bir şansımı deneyeyim, İzmir'de ödünç verebilecek birisi var mı?

klima panelini değiştirince (A4) koltuk ısıtma gitti, birde bununla kontrol etmek istiyorum ama sadece bu iş için alamayacağım kadar pahalı
tekrar sorsam? :)  

Obdelevenım var izmire gidip geliyorum sürekli.Geleceğim zaman haber vereyim isterseniz bakalım beraber.

Geri
Üst Alt