GOLF Maceram - Carstomized

19 Malory tecrubelerini aktarırmısın hocam,şıan mevcutta Dijon var bende,19 Malory'ye geçersem aşırı komfor kaybı yaşarmıyım kaygım var.
Çok fazla konfor endişeniz varsa tavsiye etmem hocam, ben jantı birer birer büyüttüm ve çok büyük farklar hissetmedim ama 18'e dönünce farkı daha belirgin hissettim.
18'e dönme sebebim orijinal 19" jantların çok pahalı olması, replikalarda da J ve ET değerleri sebebiyle dışarda durmasından dolayı seçeneğin az olması.

Son düzenleme:

Çok fazla konfor endişeniz varsa tavsiye etmem hocam, ben jantı birer birer büyüttüm ve çok büyük farklar hissetmedim ama 18'e dönünce farkı daha belirgin hissettim.
18'e dönme sebebim orijinal 19" jantların çok pahalı olması, replikalarda da J ve ET değerleri sebebiyle dışarda durmasından dolayı seçeneğin az olması.
Sanırım benim gibi konfor kaygısı olanların çıkacağı max. ölçü 18 olmalı,zira görüntü için komfordan çok az feragat etmek isterim.Daha işin içine birde yay girecek.
Sanırım artık yaşlandım😀(45)
20 sene önce olsa 19 Malory'lere gözüm kapalı girerdim zira Golf'te muazzam duruyorlar.

Sanırım benim gibi konfor kaygısı olanların çıkacağı max. ölçü 18 olmalı,zira görüntü için komfordan çok az feragat etmek isterim.Daha işin içine birde yay girecek.
Sanırım artık yaşlandım😀(45)
20 sene önce olsa 19 Malory'lere gözüm kapalı girerdim zira Golf'te muazzam duruyorlar.
Bence de görsel olarak harika duruyor 19" Mallory, jant değiştirme hastalığına yakalandığım için uzun süre kullanamadım ama. :)

Herkese merhaba,

Bir ay önce sipariş verdiğim 18" OZ Rally Racing (8J ET45) jantlar elime ulaştı ve ilk fırsatta montajını yaptırdım, lastik olarak da Michelin Pilot Sport 5 tercih ettim.

Görüntü benim içime sindi, arkalar spacer istiyor farkındayım. Sipariş verirken aklıma gelmedi ama arkalar için ET35 olanını sipariş edebilirdim aslında, spacer ihtiyacım olmazdı.
Cam çıtalarına da farklı bir uygulama düşünüyorum, istediğim gibi olur inşallah.

Umarım siz de beğenirsiniz. :)

Ekli dosyayı görüntüle 61389
Ekli dosyayı görüntüle 61390
Ekli dosyayı görüntüle 61391

Video için: https://www.instagram.com/reel/CkQJch6IM3S/?igshid=NjZiMGI4OTY=

Hayırlı olsun...

@Metsa9619 "beyazgarage" adaşım kalitenin adresi...

Yaniiii!!!!!!

"Renkler ve zevkler tartisilmaz" deyiminin vucut bulmus hali, yeni renk icin birsey demiyorum ama eskisine nasil kiydiniz diye sitem ediyorum :)
Sevenin çok seveceği, sevmeyenin de nefret edeceği bir renk. Bunun farkındayım.
Standartların dışında ve beni heyecanlandıracak bir renk olsun istedim. Beklediğimden daha iyi oldu. :)
Güneş altında farklı, beyaz ışık altında farklı, gölgede daha farklı görünüyor.
20221231_133015.jpg

Kendi rengine kıymış sayılmam, folyonun altında duruyor :)

En önemli soru, bu işleme ne kadar ödediniz 😀
Özelden cevapladım. :)

Maşallah hayırlı olsun Furkan hocam. Maksat değişiklik olsun. :)
Teşekkürler Ahmet hocam, aynen öyle. :)

hayırlı olsun Furkan hocam güle güle kullanın. Gerçekten özgün olmuş ben beğendim dikkat çekici olmuş.
Teşekkürler Ömür hocam, beğenmenize sevindim. :)

@Furkan ruhsata işlettiniz mi?
Muayene randevumu aldım. (y)

Ooo hayırlı olsun. Değişiklik iyidir bence yakışmış. Naçizane krom olmayan egzoz uçları ve marşpiyel ile daha güzel olacağı kanaatindeyim

Ooo hayırlı olsun. Değişiklik iyidir bence yakışmış. Naçizane krom olmayan egzoz uçları ve marşpiyel ile daha güzel olacağı kanaatindeyim
Teşekkürler hocam

Kaplamadan önce kullandığım marşpiyeli attım, kalitesi ve işçiliği içime sinmemişti zaten. Orijinal veya kaliteli replika 7.5 R marşpiyeli arıyorum.

Egzoz ucu konusunda da sizinle aynı fikirdeyim, siyah renkli düzgün bir uç bulabilirsem değiştireceğim ama tam yuvarlak istemiyorum, difüzördeki egzoz boşluğunu doldurması için çok büyük olması gerekiyor.

Bir de spacer istiyor araba. :)

Sevenin çok seveceği, sevmeyenin de nefret edeceği bir renk. Bunun farkındayım.
Standartların dışında ve beni heyecanlandıracak bir renk olsun istedim. Beklediğimden daha iyi oldu. :)
Güneş altında farklı, beyaz ışık altında farklı, gölgede daha farklı görünüyor.
Ekli dosyayı görüntüle 62640

Kendi rengine kıymış sayılmam, folyonun altında duruyor :)
Bu görüntüye 1449 setup yakışır :)

Geri
Üst Alt