GOLF Maceram - Carstomized

şahane bir konu daha, emeğine sağlık hocam , foruma yeni katılan biri olarak böyle araba tutkunlarının hikayesini okumak çok teşvik edici

Herkese iyi pazarlar dilerim

İzmir Srkshop'tan aldığım yükseklik ve sertlik ayarlı st xa coilover'ın montajını dün garaj034 Veysel Usta'da yaptırdım.

İlk etapta Eibach Pro Kit yaydan daha konforlu hissettirdiğini söyleyebilirim, biraz alıştırma yaptıktan sonra yüksekliği ve sertliği bir kez daha ayarlayacağız.

Herkese güvenli ve keyifli sürüşler dilerim (y)

Ekli dosyayı görüntüle 60883
Ekli dosyayı görüntüle 60882
Ekli dosyayı görüntüle 60881
Ekli dosyayı görüntüle 60879
Ekli dosyayı görüntüle 60880
Ekli dosyayı görüntüle 60878
Maşallah araba yakıyor,Furkan bey bu coilleri nereden ve kaça alabilir bir bilgi geçebilirmisiniz?Ben araştırdım biraz ama sanırım ülkemizde yok,doğrumudur?

Maşallah araba yakıyor,Furkan bey bu coilleri nereden ve kaça alabilir bir bilgi geçebilirmisiniz?Ben araştırdım biraz ama sanırım ülkemizde yok,doğrumudur?
Sabah dalgınlıyla srkshop'tan aldığınız detayını atlamışım :) fiyatıda baya tuzluymuş,peki aynı yerde JOM markasına ait ve fiyatı neredeyse yarı yarıya olanla sizin aldığınız arasındaki fark neymiş sordunuzmu acaba?Birşey daha pahalıysa daha kalitelidir felsefesi herzaman tutmuyorda :)

Sabah dalgınlıyla srkshop'tan aldığınız detayını atlamışım :) fiyatıda baya tuzluymuş,peki aynı yerde JOM markasına ait ve fiyatı neredeyse yarı yarıya olanla sizin aldığınız arasındaki fark neymiş sordunuzmu acaba?Birşey daha pahalıysa daha kalitelidir felsefesi herzaman tutmuyorda :)
Teşekkürler hocam

ST Coilover satan birkaç yer biliyorum; MMPower Garage, 696 Automotive, Alpinestar Garaj, SRK Shop gibi...
Ben kredi kartına taksitle aldığım için SRK Shop'un sporyay.shop sitesini tercih ettim.

Jom Blueline Coilover'da sertlik ayarı olmadığı için tercih etmedim, beklentim sadece yükseklik ayarı yapabilmek olsaydı tercih edebilirdim. Standart amortisör+spor yaydan daha performanslı olacağı kesin.

Uzun yıllardır farklı markaların spor yay ve coilover'larını kullanan birisi ile konuştum, spor yaydan Jom Blueline coilover'a geçince "ne kadar güzelmiş" dediği gibi Jom Blueline'dan ST'ye geçince de "ne kadar güzelmiş" demiş.

Uzun yıllardır farklı markaların spor yay ve coilover'larını kullanan birisi ile konuştum, spor yaydan Jom Blueline coilover'a geçince "ne kadar güzelmiş" dediği gibi Jom Blueline'dan ST'ye geçince de "ne kadar güzelmiş" demiş.
Teşekkür ederim daha iyi anlatılamazdı kanımca🤟

Herkese iyi akşamlar dilerim

18" WRC jantlara geri döndüm, ama beyaz renk ile 🤍

Kafamda ralli temalı bir görsel vardı, birkaç ufak eklenti daha yapıp o görüntüyü yakalamaya çalışacağım.

Elinde beyaz ayna kapağı olan varsa talip olabilirim. :)

20221008_174550.jpg
20221008_165303.jpg

Renkten mi, coilden mi artık bilemiyorum ama baya çekici duruyor kombinasyon👍

Hayırlı olsun @Furkan hocam. Cok güzel durmuş. Beyaz renk yakışmış. Beyaz temalı birkaç dokunuş daha yaparsaniz tadından yenmez valla 🙂

Herkese merhaba,

Bir ay önce sipariş verdiğim 18" OZ Rally Racing (8J ET45) jantlar elime ulaştı ve ilk fırsatta montajını yaptırdım, lastik olarak da Michelin Pilot Sport 5 tercih ettim.

Görüntü benim içime sindi, arkalar spacer istiyor farkındayım. Sipariş verirken aklıma gelmedi ama arkalar için ET35 olanını sipariş edebilirdim aslında, spacer ihtiyacım olmazdı.
Cam çıtalarına da farklı bir uygulama düşünüyorum, istediğim gibi olur inşallah.

Umarım siz de beğenirsiniz. :)

IMG_20221029_165041_611.jpg
20221028_101122.jpg
20221028_100518.jpg

Video için: https://www.instagram.com/reel/CkQJch6IM3S/?igshid=NjZiMGI4OTY=

Herkese merhaba,

Bir ay önce sipariş verdiğim 18" OZ Rally Racing (8J ET45) jantlar elime ulaştı ve ilk fırsatta montajını yaptırdım, lastik olarak da Michelin Pilot Sport 5 tercih ettim.

Görüntü benim içime sindi, arkalar spacer istiyor farkındayım. Sipariş verirken aklıma gelmedi ama arkalar için ET35 olanını sipariş edebilirdim aslında, spacer ihtiyacım olmazdı.
Cam çıtalarına da farklı bir uygulama düşünüyorum, istediğim gibi olur inşallah.

Umarım siz de beğenirsiniz. :)

Ekli dosyayı görüntüle 61389
Ekli dosyayı görüntüle 61390
Ekli dosyayı görüntüle 61391

Video için: https://www.instagram.com/reel/CkQJch6IM3S/?igshid=NjZiMGI4OTY=
Sen makinasın, makina ! 😊😊

Geri
Üst Alt