GOLF Maceram - Carstomized

Kulakciklar orjinal galiba. Bunlar direkt eskinin uzerine mi geciyor yoksa direksiyonu sokmek mi lazim?Nereden temin ederiz aynilarini? Aliexpressteki ucubeleri takmak istemiyorum. Arac Golf 8 R line.
Bu direksiyon fabrikasyon böyle hocam, sonradan takmadım kulakçıkları.

Aliexpress'te kalite kalite ürünler var; bendekilerden de buldum şimdi, vergi dahil 3bin lira.
https://a.aliexpress.com/_Eus8yFT

Gayet yakışıklı. Özellikle renk uyumunu çok beğendim. Coil olunca ne taksan yakışıyor gibime geliyor. :)

Bu direksiyon fabrikasyon böyle hocam, sonradan takmadım kulakçıkları.

Aliexpress'te kalite kalite ürünler var; bendekilerden de buldum şimdi, vergi dahil 3bin lira.
https://a.aliexpress.com/_Eus8yFT
Uzun zamandir Aliexpress tende pahali bisey almadim. Onceden gonderilerde de sikinti oluyordu. Sanirim bu gumruge tabi. Sorunsuz geleceginden emin olamadim.

Uzun zamandir Aliexpress tende pahali bisey almadim. Onceden gonderilerde de sikinti oluyordu. Sanirim bu gumruge tabi. Sorunsuz geleceginden emin olamadim.
Vergisini peşinen ödediğiniz ürünlerde pek problem olmuyor hocam. Olsa da paranızı kuruşu kuruşuna alıyorsunuz.

Golf 5 ve 8 aslinda VW in devrimidir. 5 te bagimsiz suspansiyona gecis vardir. 8 de sadelikle beraber dijitallesme gelmistir. Cok hazetmesekte sonraki nesiller daha dijital olacak.
Ayrica 5 in tasarimcisi bir Turk tur ve dunyada Turk antipatistler yuzunden baya camur atilmistir. 4 gibi tavani surasi burasi sarkmaz ama ic plastikleri cok kaliteli degildi haliyle.

Herkese iyi geceler,

Bilmeyenler için aracımın fabrikadan comfortline olarak çıktığını belirterek giriş yapmak istiyorum. :)

16" Hita jantlarla çıktığımız yola 17" Dijon ile devam ettik.

Dijondan sonra 18" WRC Jant ve yoğun ısrarlar üzerine Eibach Pro Kit spor yay ikilisine geçtik. :)
Yay değişikliği sonrası görüntü istediğim gibi oldu, konfor da beklentimin çok çok üzerinde. Bir daha araç alırsam ilk işim spor yay takmak olur. :)
Teşekkürler @Alii , beni bu işlere sen bulaştırdın. :)

WRC janttan da hevesimi aldım, 19" arayışına girdim. Forumdan ve dışardan büyüklerimin fikir ve tecrübelerine başvurdum. Araştırma içerisine girdim.
Pek fazla jant beğenemedim, hatta bir ara vazgeçmeyi düşündüm ama jantcıya Pretoria almak üzere gittim.

Ben Pretoria yerli kalıp/ithal kalıp kıyası yaparken her zaman beğendiğim bir jant olan Mallory'nin bana kenardan davetkâr bir şekilde göz kırptığını gördüm.
İki jantı da araç üzerinde gördüm ve ani bir kararla Mallory'de karar kıldım.

Neyse, lafı çok uzattım
Sizi fotoğraflarla baş başa bırakayım, Allah hepimize daha iyilerini de nasip etsin.

Ekli dosyayı görüntüle 51617
19 Malory tecrubelerini aktarırmısın hocam,şıan mevcutta Dijon var bende,19 Malory'ye geçersem aşırı komfor kaybı yaşarmıyım kaygım var.

Geri
Üst Alt