Karşımızda Türkiye'nin Yerli Otomobili

Allah tamamına erdirsin :) , gerçekten çok güzel tasarımlar

Şekil şemal ne güzel hayırlı olsun....

Eleştiri  /eksikler / fiyat politikası / motoru kimden / beyni  kimden / şarj ünitesi kimden / şanzuman japon mu?/ Fabrika üretim kapasitesi ? 

Halkın arabası mı olacak?

Protokolün mü? 

Telefonda da yerli var ama getiri ? milli kazanç cepte kalan döviz milli servet yok

Mk8 nal toplar

Üretilirse 

Showroomlara konursa 

Almak istiyorum deyince evet var renk renk çeşit çeşit buyrun beğenin denirse?

Araba pilli ?

Şarj edicek istasyonlar olursa ?

Uzaaarrr giderrrrrr

B Sınıfı küçük hacim turbo benzinli bir halk arabası tanıtsalardı 

Evetttt kafamda oldu galiba derdim !

Engeller çok.....

Umarım onlara göre engel yoktur....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç gerçekten güzel.

Fakat fiyat/performans kriterinden ziyade ulaşılabilirlik ne düzeyde olacak acaba?

Harika olmuş gerçekten çok başarılı tasarımlar 👏👏👏 inşallah bizim de alabileceğimiz araçlar olur 🇹🇷

Başlamak bitirmenin yarısıdır. O veya bu şekilde bir adım atılmalıydı. Güzel bir adım atıldı.

Halkın desteği her şeyden önemli. 

Hiçbir şeyi beğenmeyenler devrim zamanıda vardı evrim zamanıda olacaklar.

..sahip olacağı yenilikçi ve yıkıcı teknolojiler ile de..

Çok süper dehşet bi araba yapıyoz..

İçten foto niye yok ya? uff  :'(

Gerçekten çok beğendim, çok başarılı umarim fiyat alabilecegimiz aralikta olur. Tasarliyanin, üretenin eline, emeğine sağlık.

Konuya C-Sedan Konsept ve Suv'un iç tasarım fotoğrafları da eklenmiştir.

Demekki Elektrik altyapisina ülkemizde önem verilecek, altyapi kuruldugu takdirde ben alirim, kötü olsada alirim, iyi olursa zaten alirim. 3 yil icinde satisa sunulsa, 10 yil sonra bütün kusurlarindan kurtulur yavas yavas, bir yerden baslamak gerekiyordu. Vatana millete hayirli olsun

200 beygir ve 400 beygir?, doğru mu? başka bir şey için mi anladım. Lansmanda 200 beygir ve 400 beygir dedi CEO.

Ahbe insan lansmanın full sürümünü bir yayınlar baştan izleyelim, işteydim yayınlanırken.

Geri
Üst Alt