Kilometreleri görelim 👍

112.112 kilometreye gelmişti aracım geçen hafta sattım :D Yeni araç için nereden bulacağım böyle forum düşünüyorum kara kara.
Hem aracı değiş hem forumu değiş ikisi birden zor gelir hocam zaten.

Forumda diğer kategorisinde başlık açarsınız, araç anketinden sizin aracı kullanan üyeleri takip edersiniz, Google dan bulup gelenler de katıldıkça sayı artar. :)

@Kysr038 teşekkürler hocam sağolun , galiba öyle oldu 💪😂 bizim yolumuz daha uzun gibi 🤍

@Egehan hocam çok şükür bende bunu 2 yıl 9 aydırki kullanıyorum ful yetkili servis bakımlı şimdiye kadar normal bakım harici far ampulleri değiştim haricinde çok şükür benimde bir problemim olmadı inşaallah olmazda 🙏

@İhsan Dinç hocam sayaç güzel olmuş geriye doğru sayması 😂

Son düzenleme:
Bazi denk gelisler.. bu arada agir bakimda devir daim pompasi degismeyen oldu mu? Servis devir daim pompasiz 8bin fiyat veriyor pompa ile 11kusur 🤦🏻‍♂️

05C907D6-D9E2-4C6A-A7DB-9C9B6DED891D.jpeg

IMG-20221101-WA0031.jpeg
Biz de mavi üzerine kirmizinin harika uyumuyla katılalım...

Nisanda 174.000 km de aldım. 6 7 ayda 15.000 km yapmisiz. Gerçekten golf ile gezmek büyük bir keyif.

Işıksız Isparta Eğirdir yollarından sevgilerle:)

Geçenlerde 50 bin km’yi devirdik.

Yatırımlık ev alma amacıyla Q2 şu sıralar gidici gibiydi ama çok şükür satmadan hallettik. İnsanın kendi ülkesinde yaşamasının daha da zorlaştığı bu düzende Allah herkese hayırlı rızıklar versin.

712BA77B-96F2-486E-B5BB-76913857B546.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt