Kilometreleri görelim 👍

maşallah 🧿 kaç km dir sizde ve yaşadığınız kronik sorunlar neler?
teşekkür ederim herkesin arabasına maşallah kazasız belasız güzel günlerde kullansınlar..105.000 km'den beri bende ..kronik sorun olarak bagaj içi yan havalandırmalardan su almıştı şükür onuda hallettik..kazasız belasız biniyorum.

Benzinli oldugu için ergenlik bitti denir buna......

Tdi olsaydı ??

1414 km önce

Aracı xxxxxxxxxLarge Ultrajumbo boy çöp posetine koyup saat 20 den sonra çöp bidonunun yanına koymak gerekirdi...belediye alıp götürüyor geri dönüsume.....5 bıcaklı mach5 tıraş bıçagı yapıyorlar dizelleri 100 bini görünce TR de...

Benzinli oldugu için ergenlik bitti denir buna......

Tdi olsaydı ??

1414 km önce

Aracı xxxxxxxxxLarge Ultrajumbo boy çöp posetine koyup saat 20 den sonra çöp bidonunun yanına koymak gerekirdi...belediye alıp götürüyor geri dönüsume.....5 bıcaklı mach5 tıraş bıçagı yapıyorlar dizelleri 100 bini görünce TR de...
Genellemelere dayalı önyargılar işte hocam, zamanla kaybolur umarım, diyeceğim de bizim memlekette çok zor.

Okuma, araştırma, verileri karşılaştırma, sonuçları kıyaslama ve bunları anlamlandırma değil de başkasından duyduğuna daha çok inanan, hatta birden fazla kişiden duyduysa tamam! İllallah karşı fikirlere ve verilere inanmayan bir toplum aldı başını gidiyor.

1.2 TSI ın performansının birçok 1.5 1.6 atmosferik araçtan güçlü olduğunu hala kabullendiremedim kendi babama ben. Laf dönüyor dolaşıyor bir yerde "1.2ler çekmez diyorlar ama" patlatıveriyor 😀
insan kıyamıyor kızamıyor da, yavaşça konuyu değiştiriyorum.

6 ay da 1500 km.2016 Mart çıkış.

Ekli dosyalar

• IMG_20230525_121210.jpg
    IMG_20230525_121210.jpg
    117.8 KB · Görüntüleme: 35
Şu ana kadar aracın bi tarafı bozuldu mu ? Masraf ettirdimi..

Akü- balata - periyodik bakım dısında ??
Hocam 76.000 km'de motordan bir zırıltı sesi geliyordu hem hareket halinde hem rölantide. Şaşmaz ve İvedik de heryeri dolaştım ama sorunu bulamadılar. En sonunda servise götürdüm. Dizel Yakıt Pompasının içerisindeki yay kırılmış. İyi niyet garantisinden değiştirdiler. Bir de 95.000 kmde yakıt hortumlarından biri çatlamıştı hocam, baya bi yakıt kaçırmıştı hatta. Çekiciyle servise çekip onun orijinal değişimini yaptırdım. Bir de sürücü koltuğu döşememde yırtık ve sökükler oluştu. Harici olarak Allaha çok şükür öyle elzem bir sorunla karşılaşmadım.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt