Aliexpress alış-veriş rehberi

@ft19 ödeme adımına kadar gelin satıcıya mesaj atın. O fiyatı değişiyor sonra ödeyin ;)

@ft19 Faruk Bey,

Aliexpreste son ödeme sayfasına kadar geliyorsunuz, daha sonra ödeme onayını vermeden satıcıya "refresh the price 56.80 to 50 Dolar" diyorsunuz. O da fiyatını güncelledikten sonra sizde sol üstte tam hatırlamıyorum ama " refresh the price " butonu var, onu tıklıyorsunuz ve fiyatın 50 dolara dönüştüğünü görüyorsunuz. Ondan sonra ödemeyi onaylıyorsunuz.
teşekkürler nihayet hallettim.

@yusuf hallettim hocam. aynen dediğiniz gibi. teşekkürler. 

@yusuf

tuş takımı tamam. (comfortline dan çıkma tuş takımı ve çerçevesi 150tl)

gateway sipariş verdim.(çinden 50dolar-150tl)

sırada airbag kablosu var. (çinden 25 dolar-75tl)

işçilik montajı,kodlama,tanıtma (Allah kerimdir)

adım adım fonksiyonel direksiyona doğru gidiyorum.

bu arada yanlışlıkla gereksiz yere aldığım f1 vites sıfır komple direksiyon hala satılık. malum sitede favorilerine ekleyen arkadaşlara duyurulur.

@manduflahocam hangi tip kapı kilit kapağı aldınız, bende düşünüyorum bir krom olan var bir de siyah plastik kararsızım. ürünleri fotoğraflama şansınız olursa çok sevinirim. güle güle kullanın şimdiden [emoji4] 
Metal olandan aldım hocam. Üzerinde das auto yazıyor. Şimdi çıktım eve. Yarın fotoğraflarım hocam.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ft19 hayırlı olsun hocam. Airbag kablosu için pazarlık yapın. 15 civarına inerler diye düşünüyorum.

Bu Çinden gelen parçalar orijinal mi? Orijinal ise nasıl oluyor bu iş :)

Değil ise daha da nasıl oluyor bu iş de mükemmel çalışıyorlar. Çalışıyorlar mı? Airbag patlayacak mı?

Ben bu işi hiç anlamadım :)

@ft19 hocam montaj için fiyat aldınız mı? makul bi fiyatsa ben de aynısını yapmayı düşünüyorum.

@ft19 hayırlı olsun hocam. Airbag kablosu için pazarlık yapın. 15 civarına inerler diye düşünüyorum.
Sağol hocam. Golf7 Airbag kablosu 30dolar civarı. 25 dolara pazarlikla almayı düşünüyorum. Golf6 ve jettalarinki dediginiz fiyat civarı. Burda montajı yapacak usta sadece kabloya 150tl istiyor. Ben çinden 25dolara razıyım.

Geriye sadece montaj.kodlama.online şaseye tanıtma kslacak inşallah. Onuda 200tl civarına halledebirsem bana toplamda 600tl civarına malolacak.

Bide komple direksiyonu satabilirsem. 600e verecegim forumdan isteyen olursa. Malum sitede aynısina 1000tl üzeri istiyorlar.

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ft19 Hocam siz yine de beni dinleyin ve pazarlığı sıkı tutun. O kablonun maliyeti 1 tl bile değil. Buralarda iyi bir elektrikçi bile normal kablolar ile yapabilir. Siz 15$ olursa alabilirim deyin ilk olarak tüm satıcılara ;)

@ft19 hocam montaj için fiyat aldınız mı? makul bi fiyatsa ben de aynısını yapmayı düşünüyorum.

Montaj.kodlama.saseye tanitma 400tl civari işçilik istiyolar.zaten bu işi hakkıyla yapan 2-3 yer var. Dolayısıyla iscilik fiyatı yüksek. Forumda fonk.direksiyon konusunu baştan sona okuyun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ft19 Hocam aslında montajı kendiniz yapabilirseniz ben online tanıtma olmayabileceğini düşünüyorum. Vag yeterli olabilir.

Bu Çinden gelen parçalar orijinal mi? Orijinal ise nasıl oluyor bu iş [emoji4]Değil ise daha da nasıl oluyor bu iş de mükemmel çalışıyorlar. Çalışıyorlar mı? Airbag patlayacak mı?

Ben bu işi hiç anlamadım [emoji4]
Orjinal diye biliyorum hocam. Ilanda öyle yaziyor. Saticının aynı urundeki geri bildirimleri olumlu ise daha guvenilir oluyor. Takacak ustaya gosterirsin. gelen urun orjinal degilse veya arizaliysa onay vermezsiniz. Malum sitedeki get ilani gibi düşünün.

Değerli Hocalarım arabam eylül 2015 üretim. 15.7 kablo almayi düşünüyorum. Aliexpress de bulamadım açıkçası. Veya ben bakmasını bilmiyorum. Varsa guvendiginiz satıcı ve ürün link paylaşırmısınız. Konunun uzmanlarından @Orhan Hoca ve@MSE hocalarıma da sesleneyim :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt