a3 sportback donanım seviyeleri hakkında bilgi

@Karaali97 bilgi için teşekkürler. boş paket olan dynamicte ön farlar sarı yanmıyordur umarım standart donanımda

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geçen haftalarda 2019 1.0 Designline paketli 5bin km'deki araca 189 yazmıştı Borusan. Dod ise 2018 Dynamic paketli 12 bin km'deki araca 193 yazıyor. Dod epey insafsız çıktı. :)  Zaten sıfırını bu fiyata satıyordu Doğuş kendisi. Stokların bitmesiyle 2.el fiyatlarının artması markalara epey yarayacak yeni yılda...

https://www.dod.com.tr/arac-detay/AUDI/A3/191600415

@AhmetCakmak doğuş acaba distribütörlüğü ikinciel satış yapmak için paravan olarak mı kullanıyor, dod da satılan araçların doğuş ortakları yönetim kurulu ve personeli ile bir ilgisi varmı yokmu araştırmak lazım.

Dün fiyat aldim A3 desing line 1.5 cam tavan falan sedan tek kalmış araç.150 bg.otomatik.250 bin son dedi.1.10 kredi.Golfu satmaya degermi ki...

@fanajal Golften sonra o kadar para verip a3 almak golf sahibini mutlu etmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym Bence de fakat simdi bende 1.0 dsg comf.var Audi 150 bg.cok büyük performans farki olurmu.İnsan merak ediyor.Kaldiki kendi aracimin uzerine 100 bin vermem lazim ki bu tamamen sacmalik.250 bin gibi rakami duyunca iyiki zamaninda sifir Golf almisim dedim.Yeni yildan sonra sifir araba almak hayal olcak galiba...

nasıl bir piyasa var anlamadım bana göre benim arabam 115 bin civarı eder ancak ilanlara bakınca 125 binden aşağı yazan yok ucuza satsam zarar edeceğim herkesin yazdığı fiyatı yazsam kazıkçı olacağım alana da satana da zor.

Geri
Üst Alt