ARAÇ KAMERASI ''VIOFO A129 PRO DUO 4K'' UYGULAMASI

hayırlı olsun.. (inşallah kayıtlara bakmak durumnda kalmazsınız)

araç içi kamera gerçekten elzem oldu.

ben sürekli elektrik veren sigortadan aldım ve 3 yıllık akü (araç 95k'de ve 2016 fabrika aküsü) bu soguklarda hiçbir problem yaratmadı.

montajda ince hesaplama bile yaptım, 12V 'tan 5V/0.8 mAh (çarp/böl vs.)  aküyü bir haftada bile zayıflatamaz.

yani nacizane tavsiyem bırakın sürekli çekim yapsın..

inşallah kimsenin başına gelmez ama eski POLO'ma vurup kaçanı bu sayede tespit ettim ben.

Moderatör tarafında düzenlendi:

/monthly_2019_11/IMG-20191112-WA0023.thumb.jpg.83b8c2d164c5f354e621e8bb3d890b59.jpg

hocam kontak açıkken elektirik almak için 20 numaralı sarı soketin yerine mi takacaz? @Ender
Aynen hocam doğrudur . Kolay gelsin

Aynen hocam doğrudur . Kolay gelsin
teşekkür ederim hocam sürekli elektrik için ise 30 numaralı yeşil sigortanın yanındaki boş yere takacaz değil mi? kusura bakmayın acemiyim yanlış yapmak istemiyorum :)  

@Ender hocam merhaba. Ben de a129 pro duo tercih ettim.iyi de etmişim. Daha önce de belirtmiştim kamera araştırdığımı. Bu konu ile seçimim netleşmiş oldu sayenizde, teşekkür ederim.

Arka kamera kablosunun arkaya doğru yolculuğunu nereden yaptınız? Kablo biraz kalın da. Tavsiye verirseniz sevinirim.

@Ender hocam merhaba. Ben de a129 pro duo tercih ettim.iyi de etmişim. Daha önce de belirtmiştim kamera araştırdığımı. Bu konu ile seçimim netleşmiş oldu sayenizde, teşekkür ederim.

Arka kamera kablosunun arkaya doğru yolculuğunu nereden yaptınız? Kablo biraz kalın da. Tavsiye verirseniz sevinirim.
Öncelikle Hayırlı olsun. Kabloları sağ taraftan çektim hocam kapı fitilleri içinden . B sütünü ve C sütünu kısımlarında trimleri söktüm içinden geçirdim. Sökme aparatı varsa rahatca kaldırıp geçirebiliyorsunuz. Arka kamera kablo kalın nedeni ise elektirik iletimi sağlayan güç kablosuyla birleşik olmasından dolayısıyla birazcık uğraştırsada oluyor hocam. Kolay gelsin şimdiden.

Öncelikle Hayırlı olsun. Kabloları sağ taraftan çektim hocam kapı fitilleri içinden . B sütünü ve C sütünu kısımlarında trimleri söktüm içinden geçirdim. Sökme aparatı varsa rahatca kaldırıp geçirebiliyorsunuz. Arka kamera kablo kalın nedeni ise elektirik iletimi sağlayan güç kablosuyla birleşik olmasından dolayısıyla birazcık uğraştırsada oluyor hocam. Kolay gelsin şimdiden.
Teşekkür ederim. Dayanamadım zar zor hallettim akşam akşam. Önce alttan geçirmeyi denedim olmadı. Sonra üstten fitillerden geçirdim. Şimdi sıra kamera konumu belirlemede. Galiba cama değil de plastik kısımda kullanacağım. Tekrar teşekkürler.

Teşekkür ederim. Dayanamadım zar zor hallettim akşam akşam. Önce alttan geçirmeyi denedim olmadı. Sonra üstten fitillerden geçirdim. Şimdi sıra kamera konumu belirlemede. Galiba cama değil de plastik kısımda kullanacağım. Tekrar teşekkürler.
Bende Plastik kısma monte ettim hem daha sağlıklı oldu hemde görüş acısı güzel ayrıca arka camdan dikkatli bakılmadığı sürece fark edimiyorda

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.400TL güzel fiyat. Dediğime bakmayın bayağı pahalıymış... 

Bende Plastik kısma monte ettim hem daha sağlıklı oldu hemde görüş acısı güzel ayrıca arka camdan dikkatli bakılmadığı sürece fark edimiyorda
ilk başta plastik kısma tutunabilir mi diye düşünmüştüm ama sorunsuz yapıştı. Bence de farkedilmiyor.

Ön kamera cpl filtre istiyor gibi. Hem de yaza doğru kameranın lensini güneş ışınlarına karşı koruyacaktır diye düşünüyorum.

@Ender

Ustam dediğiniz gibi mini tap sigorta aparatları dan aldım ama resimlerde gösterdiğiniz yerler ATC  tipi olan sigortalar sanırım oralara takamadım bi yanlışlık mı var acaba.

Geri
Üst Alt