Bej (açık renk) koltuk temizlemek için ne kullanmalı?

@Negatiwe hocam ıslak mendilin içindeki asidik yapı döşemede iz yapıyor. bide bebekler için olan mendil kullanırsanız içind pudrada oluyor ıslakken sıkıntı yok kururyunca rengarenk :)  

@tuncer_2632 kardeşim benim veniş koslanın koltuk temizleyici sıpreyi var onunla ben yaptım temiz bir bezle temizledim bol köpüklü yap korkma kesinlikle leke kalmaz ama güneşlinyada sıcak havalarda yapmanı tavsiye ederim 

DE907BD1-AC86-4C4C-B3CC-3E8D732F69AF.jpeg

@tuncer_2632 kardeşim benim veniş koslanın koltuk temizleyici sıpreyi var onunla ben yaptım temiz bir bezle temizledim bol köpüklü yap korkma kesinlikle leke kalmaz ama güneşlinyada sıcak havalarda yapmanı tavsiye ederim 

Ekli dosyayı görüntüle 25552
Hocam alkantara hassas ve özel bir malzemedir. Onun içindir ki özel temizleme ürünleri geliştirilmiştir. Tercihlerin bu ürünlere yönelik olması daha doğru olacaktır. Koch chemie pol star gibi. Sizin kullandığınız ürün o an için işini yapmıştır ama ilerleyen dönemde belki koltukları yıprattığı için daha kolay deforme olma, yırtılma, sökülme gibi geri dönüşü olmayan ve üzecek sonuçlar ortaya çıkma durumu muhtemeldir.

@KaiZeN valla benimki yüzeysel sonunda da elektirikli süpürgeyle iyice çektim ve sonuç mükemmel benim için enazından kuru temizlemeye 400 tl vermektense bşr gün uğraştım değdide 

Geri
Üst Alt