Bayide sıfır araba kaldı mı?

@Erinj @Savatage 1.0 TSI Polo DSG Comfortline bayilerde yok dediler. Son kalanı Cumartesi Zonguldak sattı.

Golf 1.5 TSI DSG Comfortline da çok yok.

Dizel de pek seçenek yok sanki.

Zaten bayilerde az seçenek kaldığı için ikinci elleri 0 dan pahalı :)

Bir bayi bana Mk8 kesinlikle yıl sonu gelecek, ilk aylarda gelmeyecek dedi (doğru mu anlayamadım). İlk başta ilk aylarda gelecek imiş ama Doğuş tan gelen son bilgi kesinlikle yıl sonuna sarkacak diye ısrar etti. Ama bu bilgi elindeki arabaları satmak için mi yoksa gerçekten doğru mu bilmemiz mümkün değil.

@calik

1- yalancının mumu yatsıya kadar yanar

2- yalan söylemiyorlarsa ihtimali üzerinden hareket edecek olursak 

yüksek ihtimal mk8 uçuk fiyatlardan gelecek ve bunu telafi etmek için haziranda başlayacak bir ötv indirimine denk getirecekler ki bu ultra şisik fiyatı biraz telafi edebilsinler?

evet astronomik fiyatlarla gelecekse şubat sonunda getirmeye gerek yok tabi?

Bana göre ?

mk9 dan  sonra getirselerde olur yani ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Nfk Hocam dediğin özelliklerin aynısından 2 hafta önce 1.6 Tdi DSG highline 188k dediler bayiide geçen hafta indirimsiz ve pazarlıksız olarak

VW TR yeni/makyajlı modelleri her zaman hızlı bir şekilde getirir, özellikle elinde satacak araç yoksa mecbur. 

Bugün dizel comf için aramadığım yer kalmadı. sadece 2 bayide highline 1.6 TDi bulabildim. 196 dan satıyorlar. Alanyada siyah highline 1.6 TDi var. Benzinli ise 5-6 bayide var. 

Geri
Üst Alt