Volkswagen CEO'su: “Harp meydanının yanına temel atmayacağız”

[mention=8721]SCC[/mention]adamlar haklı tabi? 
Fabrika ile birlikte Manisaya özerklik verilmeli .... (Alman mandası?)
Manisanın ismi manishburg olarak değiştirilmeli.
Manisa katolik ruhban okulu eğitime başlamalı
Kapitülasyonlar adı altında  300 yıllığına Almanlara imtiyazlar verilmeli....(buyur limanlar senin istediğini getir istediğini götür muhabbeti)
Bide manisa spil dağına şansölye Merkel anıtı diktik mi!
Fabrikanın temelini atarken merkel abla bile Yaaaa ALlahhhh bismillah demez mi?
Der tabi!!!
Yavvvv almanı fransızı ingilizi ve biyolojik babalari Abd?
Anadoluyu istiyor .....gerisi fabrika yapmam temel atmamm mızmızına kim inanır???

Ağzınıza sağlık hocam.

Afedersiniz ama konuyu öyle bir yerden alıp ülkedeki açlık ile kapatmışsınız ki 3 kere okudum fakat yazdıklarınız arasında bir köprü kuramadım.

Türkiye Suriye ye girdi mi girdi? Bu bile yanlış kurulan cümle, biz ülke olarak işgalci değiliz bir yere girmedik! Operasyon yaptık. Nedenini herkesin çok iyi bildiği şekilde (kısaca terör).

Almanlar yatırım yapacağız diye açıklama yaptığında biz yine sınır ötesi operasyon yapıyorduk.(Fırat Kalkanı, Zeytindalı) Biz millet olarak ülkeyi düşmüş gösterirsek elin adamı gelir sırtına binmekle kalmaz imtiyaz üstüne imtiyaz ister. Biz ülke olarak güçlüyüz, millet olarak biriz. Ülke içi sorunlarda zıt görüşlerimiz olsada konu dış politika ise gerektiğinde sonucu ne olursa olsun devletinin arkasında duran, daha doğrusu durmak zorunda olan bir coğrafi konumdayız.

Hocam kusura bakmayın ama yanlış politikalara birlik beraberlik olsun diye çanak tutacak değiliz. Yazdığım cümlelerde kural veya noktalama gibi açılardan bir yanlışlık yok; sizin görüşünüze uymuyor o kadar. Sizin görüşünüze uymayınca cümle yanlış diyip kestirip atamazsınız. 

Operasyonla işgalciliğin ne farkı var? Bu, zama zam demeyip yeniden fiyat değerlendirmesi diyenlerle aynı duruma düşmek :) Allah korusun başka bir ülke gelip bizim sınırlarımızda operasyon yapsa ne diyeceğiz? Işgal etmiyor mu diyeceğiz? Bir ülkenin sınırlarına askeri güçle girmenin onu niteleyen sıfatla, isimle değişmesi kelime oyunudur.

Ayrıca ülke olarak güçlü falan da değiliz. Bir twitle allak bullak olan ekonomi mi olur? Üretim olmadan güçlü mü olunur? Sizi objektif olmaya davet ediyorum. 

Dediğim gibi, VW CEO'sunun yaptığı açıklama tamamen haklı veya doğru değil. Sorun, bana kalırsa bu açıklama değil. Sorun şu aşağıdaki tablo. Bu tabloyu gören hiçkimse gelip de yatırım yapmaz, yapmamalı. Biz önce bu sorunu görüp kabul edip çözüm aramalıyız. 

S91123-18092042.jpg

Konuyu daha fazla uzatmak istemiyorum; büyük ihtimalle uzlaşamayacağız. Araba forumunda arabaları konuşuyorduk ne güzel :) Konuyu kendi açımdan izninizle şu cümle ile kapatıyorum: Yurtta sulh, cihanda sulh. 

@SCC

Hocam gelir fabrika kurarım ama 

Bu "ama" ların neler olduğunu tahmin edebiliyorsak ? Aklı başında biri TR ye gelme bas git bulgaristanda kur fabrikanı der!!!

Savaş olan yere gelmezlermiş!

Madem  savaş var ? Kapat 77 mağazanı gitsene?

Yada 18 ekimde 78 inci mağazanı niye açıyorsun ?  İzmire? 

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/perakende/mediamarkt-izmir-de-yeni-magaza-acti/653794

Benim demek istediğim ? Kıçımı istiyorsan gelme!

Adaletin olmadığı yere 78 mağaza açan harp meydanı  buralar  diyenin kıçını öpmemek lazım ! Fabrika konusu dahil

Yoksa kendi adalet /eğitim/sağlık/ ekonomi sorunlarımız !

Evet sorunlarımız !!!! Uzaaarrrr giderrrrr

Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye'ye Suriye'de işgalci diyorsanız yorum yapamıyorum daha size. Yoksa konuda forumda amacının çok dışına çıkacak.

Hadi biraz da öz eleştiri yapalım burası golftutkusu hepimizin altında golf var beyler biz neyin muhabbetini yapıyoruz alman suçlu değil amerikanın borusu onlara öter onların borusu bize öter büyük balık hesabı bu işler paraya bakar, vatan millet sakaryayı alman sınıra tankla dayanırsa yapalım kanımızın son damlasına kadar savaşalım, şu an yapmamız gereken hans ı eleştirmek değil bize bu adamlar ne cüretle akıl veriyor onu bir  tartışalım, şuna da karşıyım burası otomobil forumu onu konuşmayalım bunu konuşmayalım bırakın millet ne istiyorsa saygı çerçevesinde yazsın beğenmeyen konu linkine tıklamaz olur biter.

Trump fabrika kurulmayacak derse kurulmaz.O kadar uyuşturulmuşuz ki heryandan kemiriliyoruz farkında değiliz.Biliniyordur da trump'ın basın toplantısını izlemenizi öneriyorum yandaş gazeteciyle olan diyalogları ve acizlik durumlar var.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt