Aracım ne kadar eder ?

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Golf 2018 model 1.4 tsi dsg buzdolabı beyazı  27 bin km highline boya değişen tramer vb yok opsiyon olarak alarm ve cam tavan var yetkili servis bakımlı  . 

92EF6E1D-0AD1-4E9E-99AE-91F2974D13A7.jpeg

@mbonat Tam emsal olmaz ama 2017 acc+koltuk ısıtma+çift j far+cam tavan opsiyonlu 20.000 km civarındaki araçlar genelde 160-165 aralığında sahibinden de ilanda pazarlıkla kaça biter bilmiyorum, sizde bu opsiyonlara göre bir yaş daha genç arabanıza bir fiyat biçebilirsiniz, ben donanımlı olsun eski olsun mantığındayım ama birçok insan daha genç olsun mantığında olabilir.

@mbonat 2019 1.0tsi dsg comfort-camtavan-beyaz 3800km 150 bine gitti gecen hafta, hemde 5 günde, buna göre kiyaslarsaniz zarar etmezsiniz

Temiz arabalar kapis kapis gidiyor. Ayrica yilbasini beklemenizi tavsiye ederim, hurda indirimi uzatilmaz ise fiyatlar 5 bin artar

@krym araba satıp araba alınacaksa çok birşey değişmiyor, alınacak araçta artıyor haliyle.

@Serkanasn simdi satar yilbasindan sonra yeni araba alirsa diye yazdim, o zaman degisir. Ama kesin degil bu hurda indirimi konusu, insallah devam eder.

@krym etmeyecek garanti, vergilerde artacak, bir şekilde talebin düşmesi gerekiyor iktisat kuralları gereği.

Arabayı satmak gibi acelem yok malum siteye de ilana koymayı açıkcası şimdilik düşünüyorum. Dediğiniz gibi yılbaşından sonra satmak daha mantıklı .

Geri
Üst Alt