GOLF MK8 BURSA Caddelerinde

@Serkanasn trend yerine başka isim koymuşlar bu arada ismi aklıma gelmedi BAYİDE sordum yeni trend line dediler 🤣

@ZITIPAŞA 250 bin olan Highline golf 185 e alınıyor acaba bu durumda 210 olan 508 de ayni indirimle 150 ye alınabilir mi?

@ZITIPAŞA bu duruma kurban giden bir araç daha var insigna ikinci eli 150-160 bandında sıfırı bir balya para Passata kurban olan bir araç aslında 

@Serkanasn dizel golf 185 e varsa iyi para hocam tabi yeni golfle kıyaslamak lazım birde ne olacak 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Beşiktaş1903 o değilde benim çözemediğim bir mesele var; bu vw ford ve peugeot neden boşline araçlarına trendline trendy trend x gibi isimler veriyor, yani tüm dünyada trend bu yönde siz Highline ve Titanium severler trendin tersine hareket ediyor ve yanlış yapıyorsunuz mu deniyor😂😂

tabi zamanla göz alışacaktır... tasarım olarak pek beğendiğimi söyleyemem hele biraz donanımlı olanları görelim belki fikrimizi değiştirmemize sebep olur

Golf 8 ilk seri üretimlerde çamurluk logosunda  "1st Edition" yazıyor. "ilk çıktığında aldım" demek için olan seri galiba. Biraz özellikli olup kampanya yaparak satışı hızlandırma ve piyasada görünürlüğü artırma amacını taşıyacağını düşünüyorum. Diğer donanımlar ise Life ve Style olacakmış. 

Fotonun yaniltma payini es gecmeyelim...

Rezalet tescillendi demek...Sevmediğim Golf 5 bile daha güzelmiş bunu fark etmeme sebep oldu Golf 8.

Yani göz var izan var be  kardeşim bunu nasıl lansmana çıkardınız, diğer tüm Golf kasalarına bakın altın oran gibi.. Kasayı genel itibariyle beğenmeseniz bile öyle gözünüze çok garip gelen ıııy bune denecek hiç bir şey bulamazsınız. Ama bu Golf 8de bir şeyler olmamış ve bu bariz şekilde belliyken kimse birbirine sormamış mı biz napıyoruz diye, tasarım elbette kişiden kişiye değişir ama konu Golf 8 ken bunu kabul edemem bu sefer farklı olmalı kişiden kişiye değişmemeli, bu net berbat yani...

Arkadan bakıosun heybetli geniş bişeye benziyor, yana geçiyorsun tekerler kaportadan baya içerde kalmış leylek gibi duruyor araç. Spacer şart.

Yine arkadan bakıyorsun köşeli hatlar stoplarda keskin çizgiler falan öne bi geçiyosun vur ensesine al ekmeğini ağlayan bi surat. 

Aynalar bildiğin her kasada değişiyor diye biliyordum, bildiğin golf 7 aynasına bi sap tutturmuşlar al yeni ayna...
satışlar az olursa ki büyük ihtimal az olacak golf 9 erken gelebilir veya makyaj yapabilir bence.

Hocam içine baktınız mı dizel miydi manuel miydi ? Acaba Türkiye'ye dizeli gelecek mi ?

o değilde ben leon dan çok umutluyum. seneye yeni kasası çıkınca alabilirim.

Orta konsol  hariç geri kalanı  hyundai  gibi olmuş  golf 7 / 7.5   dolusu  en güzeli ..  bende 7 highline var  üste para verip bunu inanın almam  hatta 2015 den sonrasını almam  enjektörler bile  bosch dan  delphi ye geçilmiş :)  sonuç olarak 250-300 bin bu araca verilmez :)

7.5 her türlü 8 den kat kat iyi
Paranızı çöp yamayın sakın

Geri
Üst Alt