Yeni OCTAVİA 21:00 live (prag)

Güzel Görünüyorlar
Bu sefer Skoda biraz daha güzel işler başarmış gibi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bencede çok şık olmuş. Jetta bekleyenler yönelir bence 

Yeni Skoda Octavia; 

-Ön koltuklarda baldır desteği 

-Ön ve Arka koltuklar için (ısıtma ve soğutma)

-Sürgülü kapaklı bardaklık 

-Led far standart 

-Amortisörlü motor kaputu hem de tek değil çift amortisörlü kaput 

-Station Wagon versiyonda bagaj kapağına dokunmasıyla kendi kendine yukarı kalktı, muhtemelen sedan versiyonda da öyledir.. 

Bu Golf Mk8 ‘in çiziminden sorumlu tasarım ekibini, bu tasarım ekibinin çizdiğini onaylıyanı bir odaya kapatıp sabah 8 akşam 5 temiz dövüceksin., yoruldun mu sıkıntı yok 2 tane Vietkong’lu tutucan gece mesaisinde Rambo II fantezisi yapcekler.. 

Skoda’ya helal olsun valla., ne kadar güzel yapmışlar içi ayrı güzel dışı ayrı güzel., Arabadan anlamayan birine bu aracı Volkswagen’nin 100’de 1’i ar-ge si olan yan kuruluşu yaptı desen mümkün değil inanmaz.. 

Yok arkadas tekrar tekrar bakiyorum golf 8 ve octavia ya golf secmek icin en ufak bir neden goremiyorum gerek tasarim gerek arabaya verilen özen olarak. Hani bir insan neden golf 8 alsın ki o paralara cok daha özenli ve guzel yapilmis araclar varken

12 saat önce, Savatage yazdı:

Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz evet kabul skoda nedir diyen çok olur ama...

Sonuçta c sınıfı sedan ne vw de ne seatta olmadığı düşünüldüğünde bir alternatif olabilecek mi acaba?

21 de aşağıdaki youtube linkten live

Bakarsınız şapkadan tavşan çıkarırlar. Kaput pistonu varmı bakalım?

Mk8 i pas geçen mk9 a kadar belki ikame sedan octavia ile idare eder(skoda logo / isim / prestige takıntısı olmayana tabi)

bu araba iyi satar. demedi demeyin.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bende çok beğendim,

arkasını da yeni Audi A5'e benzettim.

images
/monthly_2019_11/IMG_20191111_223615.thumb.png.14227bab7667918ee137f4e68f6984b9.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt