TRAMER TRAJEDİSİ

@yusuf Zaten problem burda Yusuf bey; golfü alan adamların %10 u golf almak için %90 ı doviz yada gram altın niyetine alıyor, golf her yıl prim yapmasa şuanki satış rakamlarına mümkün değil ulaşamaz, hal böyle olunca çeyrek altının yeni tarihli olanı nasıl makbulse golfünde satarken para edecek olan; boyasız 30 bin km yi geçmemiş kullanılmayacakta olsa cam tavanlı olanı makbul, yeterki piyasası iyi olsun satıyorum deyince satılsın.

• Beğen
Tepkiler: SCC
@yusuf Zaten problem burda Yusuf bey; golfü alan adamların %10 u golf almak için %90 ı doviz yada gram altın niyetine alıyor, golf her yıl prim yapmasa şuanki satış rakamlarına mümkün değil ulaşamaz, hal böyle olunca çeyrek altının yeni tarihli olanı nasıl makbulse golfünde satarken para edecek olan; boyasız 30 bin km yi geçmemiş kullanılmayacakta olsa cam tavanlı olanı makbul, yeterki piyasası iyi olsun satıyorum deyince satılsın.
Hocam inanın ben de golf R ı yatırım olarak aldım bir nevi :)  km de artmasa çok daha iyi olacak :)  

Bu araç istanbulda bir arkadaşımın aracı.

Hanımsal pilotaj hatası ! apartman apronunda teknik bi hata sonucu duvara çarpmış!

Hasardan hemen sonra beni aradı!  Sanayideyim ! 2500 e herşeyi halledecekler! Çamurluk+tampon boyayacaklar ne diyosun dedi!

Basiretim bağlandı ! Yetkili servise git bence dedim....

O gün istanbula Aveke bırakmış aracı!

Ve yarın teslim!

İlk başta çamurluk değisecek tampon boyanacak diyen avek geçen hafta arkadaşa telefon açıp abi tamponu tampon tamircisine gönderdik geri geldi ..sonra kaskonun experi geldi değişmesi gerektiğini o da kabul etti..tamponu da değistiriyoruz!

Sonuc 

Çamurluk değişti

Tampon değisti

9342 tl tramer-hasar kaydı

Tamponu windows paintte 250x büyüttüm 90 derece sola 270 derece sağa çevirdim ...bakıyorum bu tampon nasıl değişir?

Neler dönüyor ? Kasko/hasar/yetkili servis piyasasında

Ekli dosyayı görüntüle 24804
öncelikle geçmiş olsun,

bu aracın kaporta kısmı serviste değişime girerse, ki kaportaya almazlar bunu, yaklaşık 2 sene önce arkadaşıma bu şekilde vurmuşlardı, araç serviste yapıldı ve yanlış hatırlamıyorsam 25.000-28.000 tl hasar oluşmuştu. ezik olan yer cam üstündeki sütun ile tek parça olduğundan dolayı hasarın bu kadar fazla çıktığı belirtilmişti.

@Savatage çamurluğun değiştiğine eminmisiniz, hasr aynı ama fiyat farklı oldu bizim arkadaşta.

Geri
Üst Alt