Halojen için bir seçenek olabilir mi?

@ByCiHaT Hayır bir arkadaşım kullanıyordu ondan görüp almıştım internetten. H7 montajında da sol farı sökmeden taktım sağ fara takamadım çıkarmak zorunda kaldım farı komple ancak far ayarı yaptırmaya gittiğim bi usta hiç bir şeyi çıkarmadan ampulü söküp takabilmişti o yüzden işi bilen biri sökmeden çıkarabilir diye düşünüyorum. 

AliExpresten mi sipariş ettniz hocam ?   Ha birde   H7   montajlarken  FAR  ve tampon söktünüz mü ?
Aliexpres ‘teki philips’lerin tamamı çakmadır., ürünün fiyatı çin’den almaya gerektirecek pahalılıkta bir ürün değil

Shark'ı  sordum  hocam. 
Shark’ı uzunlar için sorduysanız uzun farda beyaz ampül iyi bir görüş sağlamayacaktır., bol yansıma sorunları ile karşılaşırsınız., orjinal Bi-Xenon far da bile uzunları açtığımızda az da olsa yaşanıyor., orjinal led far yine aynı şekilde., sizin farlarınızda mercek olmadığı için ışık dağılacak ve bunun sonucu çok fazla yansıma ile karşılaşırsınız..

Shark’ı uzunlar için sorduysanız uzun farda beyaz ampül iyi bir görüş sağlamayacaktır., bol yansıma sorunları ile karşılaşırsınız., orjinal Bi-Xenon far da bile uzunları açtığımızda az da olsa yaşanıyor., orjinal led far yine aynı şekilde., sizin farlarınızda mercek olmadığı için ışık dağılacak ve bunun sonucu çok fazla yansıma ile karşılaşırsınız..
O zaman  H15 ler  Orjinali kalsın,  H7 lere de Philips   Philips White Vision H7    İle devam :)

@HONEY Hocam sizin bu photon h15leri takınca gündüz farı nasıl oluyor göz alıyor mu 

@mehmettopuz  hayırlı olsun hocam nereden aldınız ürünü? Komple farı değiştirmeden bu ürün güzel gibi. Birde sürüş videosu atarmısınız

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocam sizin bu photon h15leri takınca gündüz farı nasıl oluyor göz alıyor mu 
Gorunurluk cok canli guzel goz almiyor

Sellektor flash gibi cakiyor

Uzunlari yakinca goz aliyor yakinsaniz gelip deneyebilirsiniz

Yenibosna istanbul kultur universitesinde calisiyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mehmettopuz hocam çok güzel olmuş maşallah bir de philips diamond vision diye bir ürüne denk geldim white visiondan farkı nedir 

O zaman  H15 ler  Orjinali kalsın,  H7 lere de Philips   Philips White Vision H7    İle devam :)
White Vision güzel ürün., arkadaşın dediği gibi 450 saat çalışma ömrü var., 450 saat iyi bir süredir., standart ampülün de zaten yaklaşık 500-550 saat çalışma ömrü olur.. ama yanlışlıkla Plus versiyonu var onu almayın, onun ömrü kısa 250 saat

@bangduck Aman hocam Diamond Vision ile etrafta disko ışıkları takmış gibi dolaşırsınız., O ürün beyazdan çok morumsu bir rengi var., karşıdan geleni ciddi şekilde rahatsız eder., Philips'te Xtreme Vision veya White Vision harici ürüne bakmayınız..

White Vision: beyaz ışık isteyenler ve standart ampüle göre bir nebze daha iyi aydınlatma için

Xtreme Vision: Benim için beyaz renk ışık vermesinin önemi yok., ben iyi aydınlatma sağlaması istiyorum diyenler için (beyaz-sarı arası renk tonunda ışık verir.) ama aydınlatma performansı en iyi ampül..

fotodaki benim araç. üstteki philips diamond vision alttaki standart.

diamondlar yakından mavimsi ancak karşıdakinin hiç gözünü almıyor aylarca hiç selektör yemedim. ancak aydınlatması standart ampüle göre zayıf.

öyle 8-10bin k xenonlar gibi apaçi değil. hatta hiç apaçi durmuyor öyle olsa dakkasında sökerdim sadece yakından hafif mavimsi.

beyaz xenon görüntüsü olsun yeter derseniz ideal.

şu anda aracımda son fotodaki mercekli çift j led takılı kullanıyorum, ortalama bir led ampül takılı olmasına rağmen halojenden daha iyi aydınlatma sunuyor. hiç de göz almıyor.

A417CA23-C186-4551-8AE7-FDDB55335707.jpg

IMG_0646.JPEG

Moderatör tarafında düzenlendi:
fotodaki benim araç. üstteki philips diamond vision alttaki standart.

diamondlar yakından mavimsi ancak karşıdakinin hiç gözünü almıyor aylarca hiç selektör yemedim. ancak aydınlatması standart ampüle göre zayıf.

öyle 8-10bin k xenonlar gibi apaçi değil. hatta hiç apaçi durmuyor öyle olsa dakkasında sökerdim sadece yakından hafif mavimsi.

beyaz xenon görüntüsü olsun yeter derseniz ideal.

şu anda aracımda son fotodaki mercekli çift j led takılı kullanıyorum, ortalama bir led ampül takılı olmasına rağmen halojenden daha iyi aydınlatma sunuyor. hiç de göz almıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 24750

Ekli dosyayı görüntüle 24751
Standart sarı renk tonundaki klasik ampülün 1500 lümen ışık gücü varken Diamond Vision 935 lümen ışık gücü var., Merceksiz bir far ile 5000kelvin renk sıcaklığıyla iyi bir aydınlatma sağlamak imkansız.. Ayrıca Diamond Vision serisi otoyol standartlarına göre legal sayılmayan bir ampüldür.. ECE standartlarına göre "not road legal" olan bir ampülden bahsediyoruz :)

@omurkadir  Çok güzel olmuş hocam teşekkür ederim, j ledleri nerden temin etmiştiniz  (y)

Geri
Üst Alt