Halojen için bir seçenek olabilir mi?

Arkadaşlar az önce böyle birşey buldum, ürün n11 de satılıyor sizce bunu almak ne kadar mantıklı 

benim gibi sarı halojenlerden kurtulmak isteyen birisine tavsiye edermisiniz, montajı baya kolay görünüyor.

n11 linki

https://urun.n11.com/xenon-far/golf-7-aparat-gerektirmeyen-csp-simsek-etkili-led-xenon-8400-lm-P361550178?Ampul+Tipi=Kısa%2BSis+(20Tl+İndirimli)&gclid=CjwKCAiAh5_uBRA5EiwASW3IaolzoXz-zxpdFN4YNSJCOc-ybXUcI1Drhn55muZXrbVGmG5ukO5XkhoCRUYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

@biycash videoda kısaları takarken göstermiyor ben mi yanlış gördüm

Kısaları takmak böyle kolay değil videoda Uzunlar / Sisleri değiştiriyor bunlar 5 dakikada değişir diğer markalardan farkını göremedim

Ne marka olursa olsun led ampil halojen farda ışığı dağıtır ( merceksiz )

500 tl verdim photon milestone aldım dağıtıyor söktüm J fara geçtim

@HONEY tam olarak senin cevabını merak ediyordum hocam, teşekkür ediyorum. Dediğin gibi kısaları muhtemelen sök tak yaparak taktılar. Ama benim merak ettiğim konu ledin dağıtıp dağıtmayacağı konusuydu, onu da açıklamışsın. Teşekkür ederim.

yine de bir çılgınlık yapıp değiştirirsem burada fotolarla paylaşırım :)

[mention=11839]HONEY[/mention] tam olarak senin cevabını merak ediyordum hocam, teşekkür ediyorum. Dediğin gibi kısaları muhtemelen sök tak yaparak taktılar. Ama benim merak ettiğim konu ledin dağıtıp dağıtmayacağı konusuydu, onu da açıklamışsın. Teşekkür ederim.
yine de bir çılgınlık yapıp değiştirirsem burada fotolarla paylaşırım [emoji4]

Merakla bekliyoruz yorum deneyimini

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar tekrardan merhaba kısalara philips white vision, uzunlara photon 7400 supreme taktım gayet iyi oldu gündüz farının da beyaz olması çok güzel durdu kısaların da aydınlatması güzel orjinale göre daha beyaz hele uzaktan tamamen beyaz, led kadar tam beyaz değil ama biz biraz fazla incelediğimizden yoksa normal birine veya karşıdan geçene sorsak beyaz der  :)  sinyaller için de ledler yolda onlar geldiğinden tekrardan paylaşırım

C0258AF0-657B-4108-B3F8-1526DA288C0A.jpeg

8FB784D7-7E33-46EA-9FBE-192C063E8C52.jpeg

6BBA9187-37DF-461D-A79E-5469135EFE5D.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bangduck hocam white vision'ı nerden aldınız. aydınlatması nasıl oldu, eskiye göre bariz fark etti mi ?

@murat28 hocam otoveradan aldım, aydınlatmada bariz bi fark yok ama renk açısından değiştirmeye değer orjinaller çok sarı 

Arkadaşlar hayırlı akşamlar, internette halojen stoplara led ampül takanlar gördüm de şaşırdım burdan deneyen bilgisi olan, led önerisi olan var mıdır?  :)

bf.after.jpg

6t3ZvZS.jpg

Arkadaşlar hayırlı akşamlar, internette halojen stoplara led ampül takanlar gördüm de şaşırdım burdan deneyen bilgisi olan, led önerisi olan var mıdır? [emoji4]
/monthly_2019_11/bf.after.jpg.a2f43a2f8840323febc47e16456c3149.jpg
/monthly_2019_11/6t3ZvZS.thumb.jpg.acb6a8f25d19f5466addf3a91ee66d3a.jpg
Youtubeda yapan yabancılar var sadece frene bastığınızda şiddetli yanma süresi kısalıyor ve ışık %5 gibi bir oranda daha parlak oluyor onun haricinde bir fark yok bende niyetindeydim sonra gerek yok diye düşünmeye başladım golf 7.5 led stop 2.075₺ satılıyorken uğraşmaya değmez.. bahsettiğim ürün taiwan garantili..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Youtubeda yapan yabancılar var sadece frene bastığınızda şiddetli yanma süresi kısalıyor ve ışık %5 gibi bir oranda daha parlak oluyor onun haricinde bir fark yok bende niyetindeydim sonra gerek yok diye düşünmeye başladım golf 7.5 led stop 2.075₺ satılıyorken uğraşmaya değmez.. bahsettiğim ürün taiwan garantili..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2.075 tl guzel fiyatmis

Hangi saticida acaba aklimizda olsun bozulur mozulur yenisini almak gerektiginde bilelim

@forzaGilles hocam bende helojen ampul takmak istiyorum gece görüşü güzel olsun normalden xtreme vision bu dediğim özellikte yanlış anlamadıysam birde bunu alırken h4 gibi şeyler yazıyo internet sitelerinde tam olarak benim hangisini almam gerekiyor birde yağmurlu havalarda üzmez bizi inşallah 

@biycash @HONEY orada (O led takılan videoda) kısalar için kullandıkları led h7 ve direkt golf 7 için özel aparatsız ürünmüş.Yani h15 nasıl tak çevir şeklinde monte ediliyorsa h7 için de aynısıymış.Ve bu markayı çok araştırdım halâ araştırıyorum.Kısalara adamlar fullpower diye bir led serisi takıyorlar ( golf 7 kısa far aparatsız ürün 259₺) ve bu seri bir çizginin üstüne dağılmıyor.Artık araştıra araştıra cidden kafayı sıyırdım :)) ne yapacağımı halâ bilmiyorum ama bu philips white vision aydınlatması gerçekten çok iyiymiş bi de bu kararsızlık çıktı şimdi karşımıza 😅😅😅😅 

@HONEY hocam bir de şöyle bir sayfa led ile bu halojen odağını yaptığını söylüyor.Siz ne düşünüyorsunuz? Bu kadarına ben imkan vermedim vallahi ama fotoğraf attı şaşırdım 🤔

9B012FF6-B33A-4ECD-8200-6FC30EA0AF03.jpeg

Geri
Üst Alt