Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

benim için kötü yanı sanırım benzinli modellerde artık manuel vites çıkmayacak olması

@Golf835 Ben 7.5 midline plus harici benzinli motor seçeneğinde manuel vites seçeneği göremedim. siz görebiliyor musunuz?

doğal olarak yeni bir kasada benzinli modelde manuel vites çıkartmazlar diye düşünüyorum. umarım çıkar.

@Golf835 Ben 7.5 midline plus harici benzinli motor seçeneğinde manuel vites seçeneği göremedim. siz görebiliyor musunuz?

doğal olarak yeni bir kasada benzinli modelde manuel vites çıkartmazlar diye düşünüyorum. umarım çıkar.
O doğuşun getirmemesinden kaynaklıydı., golf r için bile manuel vites üretiyorlar., Adamlar lansmanda hem dizel için hem de benzinli için manuel vites olacağını belirttiler, Lansmanda manuel vitesli benzinli araç bile mevcuttu., 

Bizim kullanıcıların hem dsg’yi yerden yere vurup hem de bayıla bayıla aldıklarını Doğuş fark edince manuel vitesli araç siparişlerini son 1-2 yıldır azaltmıştı.. Fiyat listesi sizi yanıltmasın siz parayı bastırdıktan sonra ben manuel şanzımanlı Golf R istiyorum dediğiniz vakit., getiremeyiz efendim diyemezler..

Ön farların u ledlere benzeyen bölümü hariç golf 8 şahane olmuş.kokpitin dijitalleşmesi iç trim seslerini büyük oranda düşürecektir.paket seçenekleri yeteri oranda dolu.Günün sonunda golf hala sınıfının öncüsü olmaya devam ediyor ve eminim yine çok satacaktır.
Kolpit digitalleşince trim seslerinde nasıl bir azalma olacak bunu anyamadım.?

yanlış görmüyorsam arkadaki hayvani şaft tüneli yok artık.
Gözden kaçırmışsınız aynı şekilde duruyor o şaft tüneli., aracın 4motion modelleri mevcut o sebebten şaft tüneline aynen devam., Zaten alman araçlarında son 30-40 senedir ben şaft tüneli olmayan araç görmedim.. 

@forzaGilles şöyleki kokpitteki düğme sayısı azaldığı için yekpare plastik aksam kullanılacak haliyle ön taraftan trim sesleri azalacaktır diye düşünüyorum.sadece bir tahmin tabi ki.

O doğuşun getirmemesinden kaynaklıydı., golf r için bile manuel vites üretiyorlar., Adamlar lansmanda hem dizel için hem de benzinli için manuel vites olacağını belirttiler, Lansmanda manuel vitesli benzinli araç bile mevcuttu., 

Bizim kullanıcıların hem dsg’yi yerden yere vurup hem de bayıla bayıla aldıklarını Doğuş fark edince manuel vitesli araç siparişlerini son 1-2 yıldır azaltmıştı.. Fiyat listesi sizi yanıltmasın siz parayı bastırdıktan sonra ben manuel şanzımanlı Golf R istiyorum dediğiniz vakit., getiremeyiz efendim diyemezler..
ben sadece fiyat listesinde ki araçları talep edebiliyoruz sanıyordum. eğer öyle bir seçenek varsa 1.5 tsi 130 luk manuel vites güzel bir seçenek gibi duruyor

ben sadece fiyat listesinde ki araçları talep edebiliyoruz sanıyordum. eğer öyle bir seçenek varsa 1.5 tsi 130 luk manuel vites güzel bir seçenek gibi duruyor
Sayın hocam evet pek çok insan öyle zannetmekte., elbette 1.5 tsi 130ps. manuel vites ile tercih edebilirsiniz., ancak bunu tercih ettiğinizde önce size hazır paketli bir aracı satmak isterler, baktılar olmuyor caydırmak isterler(bunun için ellerinden geleni yaparlar özellikle küçük bayiler.)., neden çünkü o araç 2 ay sonra geldiğinde, şayet bir sebebten dolayı almaktan vazgeçerseniz 4-5 ay hatta daha fazla süre ellerinde kalma riski var., baktılar yine olmuyor bu sefer normal şartlarda 3-5 lira kapora ile alabileceğiniz standart araç, bu sefer sizden 40-50bin veya daha yüksek kapora isteyeceklerdir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
anahtarlıkta da tarz değişikliğine gidilmiş şık olmuş

Beğendiğim nadir şeylerden biri oldu..
Türkiye'ye de bu anahtarla geleceğini ve bu şık anahtardan kalas gibi metal anahtar ucu çıkmayacağını varsayarsak  sanırım Golf 8 açıklandığı gibi Türkiye'ye de standart olarak anahtarsız çalıştırma ile gelecek gibi görünüyor. Şayet sırf bu yüzden bile Golf yine tercih edilir.

@ahmet306 çok doğru bir yorum.

Golf 8 gerçekten güzel olmuş beğendim birçok yönüyle.

Geri
Üst Alt