2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Klima kontrolü medya sisteminden mi oluyor artık?

Km77 testini bekliyorum 76 lık rekoru kaça çekecek bakalım, bagajı telle tutturanın bağımsız süspansiyon yapacak hali yok torsiyona devam

@forzaGilles Dogru, 1.6tdi o videoda göstermediler, 115'lik dizel artik 2 litre, yani türkiyeye gelmiyecek
Bunun anlamı TR’ye dizel gelmicek demek oluyor, dizel gelmediği sürece bu aracın satışları ciddi anlamda düşer., C segmenti araçta kimse 2.0 dizel araca %110 ötv ödemez ve Doğuş’ta dizel araç getirmez..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forzaGilles Bizim satislar düstü artik bizi adam yerine bile koymuyorlar, Benzinli bizim insanimiz cok yakar diye ön yargilidir, Hybrid bizim ülkede zaten tutmaz, örnek corolla satislari, yani bencede Golf satisi cok ciddi oranda düser, zaten düsüktü.

Bu durumda TDI sahipleri aracinizin kiymetini bilin, aynisi 1.0 Tsi sahipleri icinde gecerli 110-115 beygirlikler kalkmis, artik  sadece 90 beygir, polo ve fabia daki gibi.

Ön fari, direksiyonu ve ic tasarımi beğendim, arkadan görünüşüne alışmak zaman zaman alacak sanırım

Tasarım olarak güncel tasarım diline dönmeleri hoş olmuş. Arka stopta ledlerin dizilişi mk7 yi andırsa da görüntü olarak 7.5 a benzemesi hoş olmuş.  Malzemeden çalınan detaylar dışında yollarda görmeye başlayınca kesinlikle yine hayranla bakılan bir araç olmaya devam edecektir :) mk7 mk6 da ilk çıktığında birçok kişi yerden yere vurmuştu :)

@forzaGilles Bizim satislar düstü artik bizi adam yerine bile koymuyorlar, Benzinli bizim insanimiz cok yakar diye ön yargilidir, Hybrid bizim ülkede zaten tutmaz, örnek corolla satislari, yani bencede Golf satisi cok ciddi oranda düser, zaten düsüktü.

Bu durumda TDI sahipleri aracinizin kiymetini bilin, aynisi 1.0 Tsi sahipleri icinde gecerli 110-115 beygirlikler kalkmis, artik  sadece 90 beygir, polo ve fabia daki gibi.
1.0 tsi 110 da var

@bf417 Tanitim Videosunda yoktu, ben mi gözden kacirdim, 1.0 90 ps dedi, gecti.

@forzaGilles Hocam ben 1.6 tdi motorun Türkiye gibi ülkelerde kesinlikle geleceğini düşünüyorum. Yoksa satacak Golf'leri olmayacaktır. 

@AhmetCakmak geçen gün  golf teklifi almaya giitim orda söylenen dizel motorlu araç gelmeyecek dedi. 

Geri
Üst Alt