Tüm Arkadaşlara Teşekkürler.

Orhan Hoca dedi:
@silvershadow

Hocam emeğiniz büyük. Çok teşekkürler.

Hele o süspansiyon takozlarını dair paylaşımlarınız sonucu ST ve servisteki çalışan arkadaşla karşı söylediğim şeyler hafiften onların ağzını açık bıraktı  :)

Servisteki arkadaşa araçtan kaç takoz çıktı deyince göz bebekleri büyüdü. :D
daha tekniğide var. 2013 model aracıma bakan servis görevlisi sizin araçta lane assist var dedi.

bravo bildiniz.  :'(

2015 mi sizin araç?

yok 2013.

nasıl olur?

mümkündür vag.com.

o da ne?  çüş
Servislere özel derse gitmeniz lazım hocam :)

@burak_ hocam 550 tl cam flimi  8D piyasada 100-150 tl ye yaptırcağım kaatindeyim sormadım gerçi bu arada bu connevty paket standart olmuş bütün arabalara bu da demekki 400 tl zam geldi  :)

@burak_

Değerli Burak Hocam;

Medya cihazının bir fotoğrafını alabilir miyiz?

5.8 " e terfi ettiği yolundaki söylentileri açıklığa kavuşturabilmek adına..

@burak_  Hocam tebrik ederim sizi seçiminizden dolayı öncelikle, tabiki durban janta söylenecek hiçbir söz yok gerçekten aracı efendi kişiliğinden canavara dönüştürüyor :) Allah kaza bela vermesin,  sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde kullanmanız dileğiyle  :'(

@burak_

Hocam hayırlı ugurlu olsun. Güzel günlerde Kazasiz belasız kullanmanız dileğiyle..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yunus Emre dedi:
@burak_ hocam 550 tl cam flimi  8D piyasada 100-150 tl ye yaptırcağım kaatindeyim sormadım gerçi bu arada bu connevty paket standart olmuş bütün arabalara bu da demekki 400 tl zam geldi  :)
Yunus Emre Hocam piyasada 100-150 liraya yapılan cam filmleri pek hoş olmuyor, bi tık üzerine çıkmak lazım.

Şartlar bu konuda önemli; fakat film konusunda işçilik çok önemli, bir saatte yapılan çalışmadan pek hayır beklememek lazım. İşçilik uzadıkça haliyle fiyatı da etkiliyor.

Diğer etmende kullanılan malzeme, kaliteli markaları tercih etmek gerek. Uygun fiyattaki filmler hem kanserojen olduğu iddia ediliyor hem de çoğu siyahtan çok yeşile doğru kayıyor rengi.

Golf için kaliteli düzeydeki filmler içi 350 ile 650 lira arası birkaç yerden fiyat aldım.

Neden 550 tl diye sorarsanız arka cam rezistansının film yapılırken zarar görme durumu olabiliyor.

Film serviste yapılamazsa cam garanti dışı kalıyor.

Nacizane fikrim eğer şartlarınız elverirse kaliteli markalar ( 3m, lumar gibi) tercih etmeniz tavsiye ederim :( '

silvershadow dedi:
@burak_

Değerli Burak Hocam;

Medya cihazının bir fotoğrafını alabilir miyiz?

5.8 " e terfi ettiği yolundaki söylentileri açıklığa kavuşturabilmek adına..
Söylentiler söyleti de kaldı malesef.

Bir ara bırakın 5.8'i 6.5 inch geleceğini söylenip, hayallerimle oynadılar sağolsunlar  &:

Şimdilik bir değişiklik yok on numara beş yıldız 5.0 inch media ekranı  :D

3Pl3G4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@burak_

Değerli Burak Hocam;

Gecenin bir yarısı size zahmet verdim. Teşekkür ederim.

Sağolun siz de beni kırmayıp fotoğraflamışsınız...

Söze değil gözlerine inanlara kanıt  olmasıdır dileğim, yoksa sözünüz yeterli elbette..

Teşekkür ederim tekrar

Not: Siz de mi nöbetçisiniz benim gibi?

cradlemelih dedi:
@burak_  Hocam tebrik ederim sizi seçiminizden dolayı öncelikle, tabiki durban janta söylenecek hiçbir söz yok gerçekten aracı efendi kişiliğinden canavara dönüştürüyor :) Allah kaza bela vermesin,  sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde kullanmanız dileğiyle  :'(
Öncelikle çok teşekkür ederim.

Durban çok ayrı bir tutku.

İnsana araba aldırır.

Aracı uzağa koyup, şöyle jantın arasından fren disklerini ve kaliperleri görmek çok hoş oluyor  :) :)

@silvershadow

Estağfurullah hocam.

Varsa aklında bir soru işareti, yardımcı olabildiyse ne mutlu bize.

1.2 tsi almaya gidip 1.6 tdi alıp çıkmıştım bende bayiden sizde u led yara olduğu gibi bendede ergoactive ve durban yara olarak kaldı ancak aracı highline alınca 1000 tl nin bile önemi oluyor  :) güle güle binin araç çok şık yan camlara bende 1 numara film yaptırttım ama benimkisi çok açık oldu gibi.

burak_ dedi:
@Orhan Hoca , @Rust iyi dilekleriniz için çok teşekkürler  s=bigdance
burak@Hocam öncelikle aracınız hayırlı olsun Güle güle kullanın.

size bir sorum olacak. Benim araçta da durban var ama çok konforlu gelmiyor bana. Sizin araçtan kaç tane süspansiyon takozu çıktı aceba? Benim araçta toplam 4 tane çıktı. 2 tane halen araç üzerinde unutulmuş olabilir?

Geri
Üst Alt