Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

@coskun023 teşekkürler hocam. Bnde Taiwan çift u led mi bu mu arasında kaldım. 3000 tl dediler ama su buğu vs garantisi yok. 
Hocam 3 bin TL o ürüne verdikten sonra kaliteli bir ampul seti için de en az 600-800 TL arasında bir ödeme yapmanız gerekecek, ayrıca aldığınız ürünün hiç bir garantisi yok, bir çok ürün şu an standartları karşılamadığı için Gümrükte kalmış vaziyette, nacizane tavsiyem çakma ürünlerden uzak durmanız, görüntüsü çok güzel, havalı ürünler, ancak hiç bir garantisi yok, ürünün arkasında destek yok, aldığınız yer yarın dükkanı kapatıp giderse hiç bir hak iddiasında bulunamazsınız. 

İşin Türkçe'si 3000 TL yi meçhule mi vermek istersiniz, 5700 TL'yi her an destek alabileceğiniz bir yere mi vermek istersiniz ?

@lasttohit

İstediğin fotoları çektim ilginç bir foto oldu :)

Tüm fotolar sadece gündüz farı açık

sabah 08:00 de çektim  hafif karanlıkta görünürlük aydınlatma kısa farlar gibi çıkmış :)

1 saat sonra da aynı gündüz farları zayıf çıkmış :)

@lasttohit

İstediğin fotoları çektim ilginç bir foto oldu :)

Tüm fotolar sadece gündüz farı açık

sabah 08:00 de çektim  hafif karanlıkta görünürlük aydınlatma kısa farlar gibi çıkmış :)

1 saat sonra da aynı gündüz farları zayıf çıkmış :)

hocam güzel olmus ama tampon sırıtmıs. GOlf 7.5 olmadıgı anlasılıyor. Tamponada el atmanız lazım :D  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@reaper0690 hehehe  sağol ustad yeterli benim için para yedikce yiyor doymuyor golf 7 :)

Çakma 7,5 olarak devam :)

@HONEY Hocam güncel arka stop tecrüben nasıl? Konu biraz hortlayacak ama. Bende düşünüyorum, aracım 2015 highline, orjinal üzerinde gelen led stoplar var, 7.5 kayan stoplara geçmek istiyorum. İki ihtimal var: üzerindeki orjinalleri satmak (2000 bandına gidiyor diye görüyorum) üzerine 2000-2500 bandı vererek orjinal stop, soket, kablolama ve kodlama yaptırmak; yada bu taiwan mallarından alıp 2500 bandına, orjinalleri kenarda saklamak. 2500 lira harcayacak olsanız hangisini yapardınız. Bu kadar zaman kullanımdan sonra arka stopları tekrar taiwan-çin alır mıydınız yoksa orjinal mi alırdınız?  

@HONEY Hocam güncel arka stop tecrüben nasıl? Konu biraz hortlayacak ama. Bende düşünüyorum, aracım 2015 highline, orjinal üzerinde gelen led stoplar var, 7.5 kayan stoplara geçmek istiyorum. İki ihtimal var: üzerindeki orjinalleri satmak (2000 bandına gidiyor diye görüyorum) üzerine 2000-2500 bandı vererek orjinal stop, soket, kablolama ve kodlama yaptırmak; yada bu taiwan mallarından alıp 2500 bandına, orjinalleri kenarda saklamak. 2500 lira harcayacak olsanız hangisini yapardınız. Bu kadar zaman kullanımdan sonra arka stopları tekrar taiwan-çin alır mıydınız yoksa orjinal mi alırdınız?  
Selam Hocam,

Ben görsellik ve işlevinden  çok memnunum bozulursa tamir yöntemini denerim olmadı yine taiwan alırım sanırım bütçemden dolayı

Bu süreçte olumsuz deneyimim olarak sağ dış taraftaki buğu yaptı havalar sürekli soğuk olmasından dolayı hep aynı şekilde duruyor diğer kısımlar da en ufak buğu sorunu yok

Eğer daha da artarsa buğu ( damla şeklinde şu an ) içini açtırıp izolasyon yaptırmayı düşünüyorum.

Bütçeniz müsait ise tabiki de orjinal almanızı öneririm. 

@HONEY Çok teşekkür ederim hızlı yanıt için. Bakalım hangisi denk gelirse artık

O değilde golf 7 de kullanılan stop lambalarında bana en sempatik geleni 2013 modellerde kullanılan halojen stop gibi geliyor, görüntü onun gibisi yok.

Gecen sure zarfinda far ile ilgili olusan olumsuz bir durum var

Farlarin altinda isiyi disari atma ve bugu onlemesi icin 2 cm lik cok kucuk fan var

Farin tekinde su an fan deli gibi ses yapiyor

Hareket halinde pek duyulmuyor ama trafikde isiklarda beklerken iceriden bariz duyuluyor.

Cok keyfim de yok bu yuzden su an cozum icin uğraşmayacagim

Daha sonra kaliteli kucuk fan ayarlarsam degistirecegim her iki tarafdaki fani

Fanin boyutuna gore cikarttigi sese inanamazsiniz

Geri
Üst Alt