Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

@farukal buyur hocam

@farukal

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Holigan evet bende bir süredir kullanıyorum orjinalse ve sorunu yoksa kırık çatlak sızıntı buğu yapmıyor. 900km geldim bu gün tüm gün yağmur sorun yok

Malum şu günlerde parayı tutayım diyorum ama bir yandan da şu farları alayım düşüncesindeyim.İyi bir far ve ampul kombinide ortalama 4 bin.Kararsızım.

Malum şu günlerde parayı tutayım diyorum ama bir yandan da şu farları alayım düşüncesindeyim.İyi bir far ve ampul kombinide ortalama 4 bin.Kararsızım.
Imkaniniz varsa alin keyfini surun pişman olmazsiniz hocam

İyi bir xenon kitle o civari tutacaktir

Osram ds2 4500k xenarc laser

Imkaniniz varsa alin keyfini surun pişman olmazsiniz hocam

İyi bir xenon kitle o civari tutacaktir

Osram ds2 4500k xenarc laser
Eğer alırsam kesinlikle osram kullanırım.Durum var ama önümü göremiyorum kararsızım.Gün geçtikçe de dolara bağlı olarak zam geliyor.

Eğer alırsam kesinlikle osram kullanırım.Durum var ama önümü göremiyorum kararsızım.Gün geçtikçe de dolara bağlı olarak zam geliyor.
Kisalardan memnun kalirsiniz ama beklentiniz çoksa uzunlar tirt çok kötü

Kisalardan ne kadar memnunsam uzunlar tam tersi o kadar kötü yolu uzagi odaklamiyor tabelalari aydinlatiyor

Kisalardan memnun kalirsiniz ama beklentiniz çoksa uzunlar tirt çok kötü

Kisalardan ne kadar memnunsam uzunlar tam tersi o kadar kötü yolu uzagi odaklamiyor tabelalari aydinlatiyor
İçteki uzun led ampülden bi beklentim yok zaten.Ama bi xenon olan mercekler selektörde aydınlatmıyor mu ?

[mention=7712]ogzdrk[/mention]  Bence bunlara 4 lira verilmez.Vereceğiniz paraya değecek olan farlar varken. 

Aydinlatmanin zirvesi imkan varsa tabiki de çok iyi olur ama 900 euro bugünkü kur ile 6.750 tl bir çok kisiyi fiyatindan dolayi zorlar

Osram far 10 uzerinden 10 ediyorsa

Replika cift j osram ampul ile rahat 10 uzerinden 8 cok rahat hak eder

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam aslında uzunlara bi müdahale imkanımız yokmu diye düşünüyorum arada
Uzunlar bozulunca düşünürüz

Uzunlardaki bildigimiz tarz h7 ds2 vb soket tipi ampul degil Çinli arkadas hangi kafayla yaptiysa artik

Piyadasa uzunlari sok tak sekilde olan cift j far da gördüm o sekilde olsaydı super olurdu

1 yil gecti kullanim deneyimim

Farin teki bazen araci yikatinca bugu yapiyor kisa surede bugu gidiyor

Benim farin altinda kucuk fan var yeni nesillerde bu fan iptal edilmis kisin ses yapan fan sesi yazin da bazen ugultusu daha yuksek olarak ses yapabiliyor

Kirilir bozulursa yine cift j alirim halojen e gecmeyi düşünmüyorum memnunum

Stoplar ilk gunku gibi masallahi var sorunsuz devam ediyor

Geri
Üst Alt