LED STOPLARDA LED SİNYALLERİN KENDİ İÇİNDE ÇAKARLI OLARAK YANMASI (FABRİKASYON OLANLAR)

@yusuf hocam bu konuyla ilgili bir gelişme var mı takip ediyorum. bende golf 7 aracımı satıp 7.5 comfortline aldım. yardılarınızı bekliyorum :)  

@mbonat hocam sinyal sönünce iç stop ve dış stop birlikte yanması ve sinyal yanınca iç stop ve dış stop un birlikte sönmesi için ne yapmam gerekiyor

5 saat önce, tuncer_2632 yazdı:

@MSE @yusuf hocalarım bu işi kesin siz çözersiniz. bir türlü bulamadım bu kodları :(  

Sol için:

Leuchte 23 G kanalına blinken links hellphase fonksiyonu girin 

Leuchte 23 GH kanallarını 0 ve minimize yapın 

bunu yaptıktan sonra sola sinyal verip kontrol edin, eğer iç stop yanıp sönmüyorsa aynı işlemi Leuchte 17 kanalına uygulayın. 

Sağ için:

Leuchte 24 G kanalına blinken rechts hellphase fonksiyonu girin 

Leuchte 24 GH kanallarını 0 ve minimize yapın 

bunu yaptıktan sonra sağa sinyal verip kontrol edin, eğer iç stop yanıp sönmüyorsa aynı işlemi Leuchte 16 kanalına uygulayın. 

Arkadaşlar selam. Yabancı bi forumda ilk mesajdaki şekil için C17 kanallarınada müdahele edildiğini okumuştum. A16 ve A17 yeterli görünüyor ama C17 ve C16 nın default değerini bilen var mı? (Aracım FR)

Sol için:

bunu yaptıktan sonra sola sinyal verip kontrol edin, eğer iç stop yanıp sönmüyorsa aynı işlemi Leuchte 17 kanalına uygulayın. 

Sağ için:

bunu yaptıktan sonra sağa sinyal verip kontrol edin, eğer iç stop yanıp sönmüyorsa aynı işlemi Leuchte 16 kanalına uygulayın. 
hocam bunu yaptım ama 4lü yakınca sağ taraf iç sinyali yakmıyor sol gayet düzgün ama sağ şaşırdı 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sol için:

Sağ için:

hocam kalın kırmızı yaptığım adımları ben kontrol etmeden peşin olarak yaptığım için oluyormus bu adımları yapmazsanız sorunsuz şekilde oluyor. önce kontrol edip sorun varsa bu kırmızı kalın belirlediğim adımları kontrol etmek lazım kısacası :)  ilgi alakanız için tşk ederim.

Geri
Üst Alt