Jump to content

• ×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emrekk
      U led alacağım satan var mı?
    • Yazan: zdarbaz
      İyi forumlar. 2 ay önce 2013 model highline 1.4 tsi 122hp golf aldım ve u led gündüz farları yok. Her gören neden u led yok falan diye soruyor bende şüpheye düştüm bu konuda. 2013lerde u led gündüz farları standart değil midir?
      İkinci olarak aracıma yazılım attırmayı düşünüyorum. Bu konuyla ilgili açılmış bir başlık bulamadığım için buradan sormak istedim. Araca herhangi bir zararı var mıdır? Artısı eksisi nelerdir ? Araçta neler değişiyor birşeyleri iptal ediyorlar mı?
    • Yazan: saidcarry
      Arkadaşlar merhaba aracım görsellerde fark edileceği üzere gri renk 2016 model golf allstar  1.4 TSI 122 hp. 2017 trafik çıkışlı aracı aldığım günden beri egzoz uçlarını krom yapmaktan başka bir şey yapmadım. Aracımın U LED farlarının sadece dışarıdakilerin yanması hoşuma gitmiyor. Ayrıca çift u led farlar çok hoşuma gidiyor. Özellikle U LEd takımının altında ki turuncu kayar led modülü çok hoşuma gidiyor. Aracımın arkası biraz yüksek geliyor bana sizce pıstırmalı mıyım? ya da difüzor aldığımda arkası daha alçak gözükür mü? Spoiler almayı düşünüyorum ama sakin bir spoiler istiyorum çok ateşli olmasın  Yağmur sensörü ve far sensörü taktırmalı mııym? Genel olarak aracımla ilgili tavsiyelerinize açığım

• Yazan: Alperence27
      Golf 7de görünüm için gti tampon, s line veya u led ve LED STOP gerekiyor ama bunların hepsi 7-8 bin TL yi buluyor.
      ben led stop ve tampon düşünüyorum. Bunlar çıkma bulunabilir mi?
      (2014 1.4 TSI DSG comfortline)

• Yazan: mersamut
      vw golf bi-xenon farlarda buğ lekeli gelmesi..
      benim eski aracımda böyle bir sorun vardı.
      görselde görebileceğiniz gibi sonradan oluşan buhar veya başka bir şey değil.
      öndeki seffaf plastik camın üzerindeki lekeden kaynaklanıyor. işim gereği plastikten biraz anlıyorum.
      bu durum tamamen seffaf plastik parçanın üretim hatasından kaynaklanıyor. eski renault meganlarda bu durum hep dikkatimi çekerdi. o araçta bu durum daha barizdir.
      aracımı ilk teslim aldığımda st. danışmanı buğ flan dedi. bende yeni araba heyecanıyla çok kurcalamadım.
      sonra her bindiğimde gözüme batmaya başladı.
      artık dayanamayıp servise gösterdim. tabiki yine servistekiler hemen buğ lekesi dedi.
      servis danışmanı alıp showrooma götürdüm. passatın farını açtırdım. tabiki yok bir şey ( ama götürmeden önce ben bakmıştım  )
      sonra baktım beni göndermeye çalışıyor. yok hava soğuk şöyle tüm araçlarda olur.
      tamam dedim.
      -bana bu durumun normal olduğuna dayir bir yazı verir misin?  ona göre bende Almanya yada doğuşa sorayım istersen.
      neyse zar zor ikna ettim adamı aracı servise çekti ustasına gösterdi. Almanya sorup dönüş yapacaklar diye cevap aldım.

bir kaç gün sonra aradılar. farlarınızı değiştireceğiz. 1-2 ay sonra aracımı bakıma götürdüğümde farlar değiştirildi..

• Yeni Oluştur...