Golf 7 piano black , midline plus gri iç trim takas

dogan0005

Yeni Üye
İsim
Doğan
Hıghline piano black iç trim parçaları gri renk iç trim parçalarıyla takas düşünüyorum, ilgilenen varsa iletişim kurabiliriz

6EC63931-01D3-4E74-A52A-61771914F78C.jpeg

@yusufacs Bazı ülkelerde Highline araçlar gri iç trimlerle gelmektedir. Görüntü görecelidir. :)

VW-Golf-Sportwagon-inter.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Takastan öte fiyat makul olunca alacak insan burayı tercih eder gibi geliyor bana.

TRY 444.22 | Volkswagen VW golf 7 için 8 Inç CD Plakaları Klima Anahtarı Plakaları Piyano Boya Siyah
https://s.click.aliexpress.com/e/nnUR99KY

Bizim kafamızda hep piano kalmış valla ahmet hocam :D
Göreceli olduğundan öyle oluyor. :)  Piano black tozu daha fazla gösterdiği için bana çok kullanışsız ve basit geliyor. Passat'taki gibi premium tarz döşemeler güzel.

Bu arada çıkma olarak set halinde 200-300 liraya bulunabilir muhtemelen.

Aslında istediğiniz folyoyu alıp kaplayabilirsiniz. Mermer desenli, ahşap desenli..

MİDLİNE cılar

Fırçalı Gri parlak iç trimleriniz 10 numara

Koltuk döşemeleriniz A3 dynamic koltuğuna 3 tokat basar

Orjinal 16-17 janta geçiş herdaim serbest (15 inç Lyon jantlarla olmaz doğruya doğru)

Piano black? kolay çizilen mika bir malzeme...Fazıl Say için piano black ruhu vazgeçilmez olabilir.. bence olmasada olurdu...(gri fırçalı eski tip metalik görünümlü midline malzemesi olacaksa tabi)

Güncel midline plus malzemesi eski gri fırçalı malzemeyi aratıyor

@Hasansal , kimseden teklif gelmeyince trimleri söküp boyattım , teşekkürler ilginden dolayı

Gri trimli fotodaki araç bol ekstralı midline olmalı, yabancı araç satış sitesinde görmüştüm ilk, midline olarak geçiyordu ancak koltuk ısıtmasına kadar vardı.

Geri
Üst Alt