İste 2020 Golf karsinizda.Harika olmuş...

@Mmt0634 @Mmt0634 @bcaksk karşılaştırdığınız şey nedir ona göre bakarsak daha iyi olur  o hesaba göre herkes asgari ücretli ve tüm asgari ücretliler golf alıyor bende diyorum gerçek öyle değil ortalama gelir sahibi bir meslek üzerinden oraya ve buraya göre bakarsanız  o zaman ne çıkacak hesaba birde öyle bakalım diyorum daha anlamak istemiyorsanız söyleyecek sözüm Yok . Türkiye’de ki asgari ücret  düşük  diye herkes golf alamıyor demek veya buna kıyaslamak doğru olmaz. Bu açıdan yapılan araba alma muhabbeti de yanlış olur o kadar söyleyeceğim.

@Recep Gül avrupada 25 yıl neredeyse sıfıra yakın faizli ev kredisiyle ev sahibi olabilirsiniz siz de sanırım avrupada yaşıyosunuz, büyükşehirlerin emlakları tüm dünyada ateş pahası, 28 AB ülkesinden bulgaristan romanya gibi ülkeleri çıkarırsanız alım gücü insan hakları demokraside yanlarına yanaşamayız .

ne yalan yazayım, ben hiç beğenmedim hele ki burun kısmını bir zamanlar F1'de olan karınca yiyen burnu gibi olmuş. karşıdan güzel durabilir ama yandan berbat. arka taraf tiguanın küçüğü niteliğinde göğüs farklı ama vites koluna nasıl bir dokunuş yaptılar belli değil, gerçi direksiyonda herhangi bir değişiklik yok gibi. orta konsol vs'de değişiklik yapmış mı belli değil. bence vw'nin köklü bir revizyona girmesi ve iç parçalarının kalitesini arttırması lazım. golf 7,5 olup ta içten trim sesi gelmeyen var mı acaba merak ediyorum.

Arkadan kamyon kamyonet düz ve stoplarda estetik yok. Önden bakınca çok sivri ve aşağıya bakıyor gibi özet geçecek olursak hem güzel deil hemde ön arka uyumsuz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence ön cepheden sadece bakarsak 7 den güzel 

A4517545-7B6A-4911-BCD4-F5A7DFD51827.png

Golf sportvan, golf 7 ve tiguan karışımı birşeyler yapmaya çalışmışlar. İç konsoldaki bilgi eğlence sistemi emanet duruyor. Sanki sonradan ekleme yapılmış gibi. Eğer gerçekten bu şekilde olacaksa benim pek içime sinmedi. 

Geri
Üst Alt