Sislere Led ampül takınca arıza ışığı Yanarsa nasıl düzeltilir.

Photon H11 8000 Lumen Led Xenon , Benim sislerde bu ürün var. Arıza lambası yakmıyor. Sırf o sis farı ile gözlerimin içine edenlere inat almıştım. selektöre bağlayacaktım sisleri. Bizim araçlarının sis yuvaları yatay olduğu için olsa gerek ne kadar güçlü olsa da karşıdakini rahatsız etmiyor sisler.. Aşırı karanlık ve dar yollar dışında kullanma gereği duymuyorum.

Araştırıp daha uyguna Amazon da alabilirsiniz 

@caglar_61 benim aracım 2019 bende j Led var kısa uzun ve dönüş farları  Led zaten o nedenle bu konuda fikir sahibi değilim ama mutlaka bir yöntemi vardır diye düşünüyorum. 

@mbonat geçen gün xenonları değiştirirken sisleri de değiştireyim diye almaya gittim, philips dışındakiler arıza yakıyor dedi  o da 370₺ çifti. Dediğiniz marka da vardı galiba 170₺ ama arıza cıkartıyormuş. Sisler sarı iyi durmuyor  internetten  80₺ ye var bu marka. Önerir misiniz?

@mbonat geçen gün xenonları değiştirirken sisleri de değiştireyim diye almaya gittim, philips dışındakiler arıza yakıyor dedi  o da 370₺ çifti. Dediğiniz marka da vardı galiba 170₺ ama arıza cıkartıyormuş. Sisler sarı iyi durmuyor  internetten  80₺ ye var bu marka. Önerir misiniz?
Ben forumdan ikinci el olarak 50 tlye aldım 5 ay oldu sorun yok . 

Geri
Üst Alt