Jump to content

Golf 7.5 aracımın D Konumunda anahtarı vermesi normal mi?

Recommended Posts

1 saat önce, Abraxsas yazdı:

Merhaba arkadaşlar daha önceki arabam 2015 model Audi A3 sedan s-tronic'di P konumuna almadan anahtarı alamıyordum, yeni aldığım golf 7.5 aracımda bugün park ederken dikkatimi çekti D konumundayken anahtarı veriyor bu normal bir durum mu ?

Birazdan deneyip göreyim. durumu bildiririm. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Abraxsas yazdı:

@mbonat 2018 modeldeki araçlarda kronik bir problem olabilir mi neden bazısı anahtarı D konumunda çıkarmaya izin vermezken kimisi veriyor kafam karıştı özellikle 2018 1.4 TSI aracı olan arkadaşlar sizden ricam bir deneyip sonucu buradan paylaşırsanız sevinirim.

2018 modeller fabrikadan böyle çıkmış olabilir aracım 1.4 tsi highline 2018

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, Abraxsas yazdı:

@mbonat Olabilir hocam ama anahtarı vermemesi iyi birşey seni P ye almaya zorluyor bizim hanım şimdi arabayı D de bırakıp gider :)

birşey olmaz hocam anahtarı kontaktan çekince yada kapıyı açınca el frenini kendisi çekiyor hareket edincede indiriyor gönlününüz rahat olsun :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2018 ve 2019 modellerde anahtarı veriyor anladığım kadarıyla demek ki bu bir sorun değil ama bu durum benim hoşuma gitmedi kilit mekanizmasından mi kar etmek amaçları anlamadım servise yakın zamanda gidecek biri varsa bir zahmet bunu sorsun.

tarihinde Abraxsas tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu konu bu kadar tesadüf olamaz.Dün ablamın eşinin dükkanına uğradım iş çıkışı surat perşembe pazarı.Ne oldu dedim,dükkanın karşısında yıkamacı var arabanın anahtarını d konumunda iken çıkarmış dedi.Arac 2017 tdı dsg highline.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...