aranıza katıldım

Ferit Erk is back.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoşgeldiniz Hocam Aracınız Hayırlı Olsun..

Keyifli Forumlar Dilerim ;)  

kMM3g9.jpg
NLL64L.jpg
YdQnXZ.jpg
şuandan itibaren aranıza katılmış bulunmaktayım beraber güzel şeyler yaparız umarım.. herkese çok teşekkürler
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız dikkatli sürüşler kardeş, aramıza da hoş geldin, seramik yaptırdıktan sonra ön iki çamurluk ve motor kaputunu ve piano black olan kapı sütunlarını folyo ile kaplattır, benim yan ön camlar VW yeşili cam filmli, bizim buralar çok sıcak diye ön cam ve cam tavanı ben ısı kalkanı yoğun olan film çektirdim, sizin oralar da sıcak ise sizde aynısını yapabilirsiniz.

Birde tavsiyem ön arka tampon Çamurluklar ve kaputa şeffaf film çektirin. 
Hocam tamponla ilk anda mantıklı geliyor ama bi çizildiğinde folyo komple değişiyor ve maliyeti çok fazla oluyor ufak tefek çizikleri zaten 50-100 tl gibi bir rakama yaptırabilirsiniz. ama diğerlerine katılıyorum.

Hocam sinek izi sıkıntı değil düzgün bir boya koruma ile çözülür yanınıda tar bug remover alırsanız hiç sıkıntı olmaz . Tamponlara çok fazla folyo gidiyor bu sebebten kaplama fiyatları çok yüksek o fiyata 2-3 kez tamponları boyatırsınız zaten araç beyaz . Tavsiyem kaliteli bir seramik yaptırın iç mekan içinde folyo kaplatıcam derseniz ultra parlak siyah ppf folyosu var sıcaklıkla çizikleri kayboluyor ondan yaptırın derim .
Bu sese kulak ver derim.

kMM3g9.jpg
NLL64L.jpg
YdQnXZ.jpg
şuandan itibaren aranıza katılmış bulunmaktayım beraber güzel şeyler yaparız umarım.. herkese çok teşekkürler
Aracı nereden aldınız, Çankaya Doğuş mu. size orada teklif etmeleri lazım dı seramik, folyo, cam filmi vs. diye fiyatta verirlerdi. araca plaka takılmadan işlemi biterdi. ben Çankaya doğuştan aldım her elemanı ayrı bir ilgiliydi. bir de bağaj havuzu aldım oradan.

Geri
Üst Alt