Ek Yakıt Miktarının Bilgi Ekranında Gösterilmesi

15.7 ile çıkmıyor bit 4.
LCode2 de işlemiyor 
kalite berbat foto atıyorum eve geçince tekrar yüklerim videoyu. Üstteki kodu kopyalayın alta yapıştırın. Daha sonra ikinci fotoğraftaki gibi 2 yi silip 3 yapın do it deyin.

5f6420a556d10308e0cabd5abf2df4bb.jpg

25c4cc3a7e3c075665b79374683a44c4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam 0A yı 3A yapın tarif ettiğim yerde. Daha sonra bu ekranı açın ve telefon yazan kısmı iptal edin. Önce 3A yapıp do it deyin sonra diğer dediğimi yapın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Feyzal59 3A yapınca orası da işaretlenecektir hocam. LCode2 açılmadığından dolambaçlı yol bu :)

3A yapınca orası da işaretlenecektir hocam

Byte 10 olduğu yere 3A yazıp exitle çıktım sonra do it yaptım ve:

Yok didnt enter a new coding. If you are using LCode2,  make sure to close it in order to transfer the new coding back to vcds. 

Diyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Byte 10 olduğu yere 3A yazıp exitle çıktım sonra do it yaptım ve:Yok didnt enter a new coding. If you are using LCode2,  make sure to close it in order to transfer the new coding back to vcds. 

Diyor. 
Hayır hocam oradan değil long Coding helper'ı açmayın fotoğraf attığım yerde yapın o dediğimi

Hayır hocam oradan değil long Coding helper'ı açmayın fotoğraf attığım yerde yapın o dediğimi

Tamamdır hocam oldu ilginiz ve sabrınız için teşekkürler :)

Malum önümüz yaz ve bolca tatil planlarıyla birlikte Uzun yollar yapılacak. Uzun yol da çok faydalı oluyor bence :)  

Arkadaşlar bu ek yakıt miktarını depoyu doldurarak kontrol eden oldu mu ? Bende 25 lt gözüküyordu depoyu doldurdum 35 lt yakıt aldı 1-2 değil 10 lt yanıldı

Arkadaşlar bu ek yakıt miktarını depoyu doldurarak kontrol eden oldu mu ? Bende 25 lt gözüküyordu depoyu doldurdum 35 lt yakıt aldı 1-2 değil 10 lt yanıldı

Ek yakıt verimli çalışan birşey değil. 

Geri
Üst Alt