Ek Yakıt Miktarının Bilgi Ekranında Gösterilmesi

Bu şekilde ortadaki pusulayı yağ yada motor sıcaklığı olarak değiştirdiğimde güncelleme yapmıyor - şeklinde gösteriyor
bendede aynı şekilde 2013 model. Ordaki yağ sıcaklığı ve motor sıcaklığı bilgisi kadrandan okuyormuş. Uyumsuzluktan dolayı o şekilde bendede aynı :(

@Tracy299 @mutlubey17 bende de gelmiyordu, kadrani renkli ile degistirince geldi, kadranda yazilim guncelleme de işe yarayabilir.
Şuan 2.el kadran tanıtılamıyor diye biliyorum. Yazılım güncellemesi bildiğim kadarıyla sadece Odis ile yapılabiliyor sanırım benim elimde sadece vcds var. Yazılım güncellemesi hakkında bilgilendirir misiniz ?

Kadranın yazılım güncellemesini nasıl sağlıyabilirim peki ? Servisin yardımcı olabilceğini sanmıyorum. Crack li mode ve cc ye sahibim onlar uçarmı ?
Kadran güncellemesini nasıl sağlarsınız fikrim yok fakat bunu servise yaptırırsanız Crack'ler gider hocam. orası kesin.

@mutlubey17 yapabiliriz yazilim guncellemeyi ama kadran kritik bi parça, bu tip islerde illa risk olur ufakta olsa, riski alirsaniz guncelleme yapilir o kolay :) Kadranin yazilima bakabilirmisiniz vcds le dr bakilir, ona gore guncel yazilim varmi bakayim.

@mutlubey17 yapabiliriz yazilim guncellemeyi ama kadran kritik bi parça, bu tip islerde illa risk olur ufakta olsa, riski alirsaniz guncelleme yapilir o kolay :) Kadranin yazilima bakabilirmisiniz vcds le dr bakilir, ona gore guncel yazilim varmi bakayim.
Bir bakar mısınız ?

Ekli dosyalar

• 78384789-5C6B-40F0-9FFD-DB740C6D8145.jpeg
    78384789-5C6B-40F0-9FFD-DB740C6D8145.jpeg
    305 KB · Görüntüleme: 20
@mutlubey17 Hocam sizinki 3360 versiyonunda ve 3410 versiyonu var en son, bu versiyonla diğer veriler gelirmi bilemiyorum ama.

@mutlubey17 Hocam sizinki 3360 versiyonunda ve 3410 versiyonu var en son, bu versiyonla diğer veriler gelirmi bilemiyorum ama.
Denemeye değer benim için ama işte crackli cc ve mode var. Kadran çöp olursa 2.el kadran tanıtımı yapılamıyor diye biliyorum sıfır kadranlarda 10-20₺

Denemeye değer benim için ama işte crackli cc ve mode var. Kadran çöp olursa 2.el kadran tanıtımı yapılamıyor diye biliyorum sıfır kadranlarda 10-20₺
İkinci el kadran neden tanıtalamıyor acaba? bende orta kısım renkli bir ekran düşünüyordum.

@mutlubey17 yazılım flashlamada su ana kadsr sorun olmadı hiç ama dediğin gibi kadran kritik tercih meselesi bisey diyemeyecegim.

Geri
Üst Alt